Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

12 Island Villas

Velmi příjemně a kompletně zařízené privátní vily 12 Island Villas na ostrově Rhodos doporučujeme pro klidnou relaxační dovolenou pro ty, kteří nehledají služby hotelových komplexů. Vily jsou v dosahu centra denního a nočního života letoviska Kolymbia. Ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila

Poloha hotelu 12 Island Villas

centrálně položené nové komfortní vily v Kolymbii na ostrově Rhodos, jen pár minut od restaurací, kaváren, obchůdků a barů, s výhledy na moře, kopce a Kolymbii.

Pláž

cca 800 m od písčito-oblázkových pláží

Vybavení hotelu 12 Island Villas

komplex 12 komfortních vilek pojmenovaných podle 12 ostrovů, z nichž Rhodos je hlavním.

Ubytování

komfortní 2patrové vilky se 3 ložnicemi a 2 koupelnami: 1. ložnice s manželskou postelí, větrákem, klimatizací, vysoušečem vlasů, balkonem, 2. ložnice se 2 postelemi, klimatizací, balkonem, 3. ložnice – se 2 postelemi nebo manželským lůžkem, klimatizací, vysoušečem vlasů; 1. koupelna – vana s jacuzzi, soc. zařízením, 2. koupelna se sprchou a soc. zařízením. Kuchyňka – plně vybavená (trouba, odsavač par, mikrovlnná trouba, kombinovaná lednička s mrazničkou, myčka nádobí a pračka), jídelní stůl a vybavení pro 6 os. (možnost dětské židličky – na vyžádání), průchozí dveře na verandu. Obývací pokoj – TV, DVD/CD přehrávač, WiFi, výběr DVD, knih a her, 2 sofa. Venkovní privátní bazén 8×4 m, prostorná terasa na slunění, se stolem a židlemi, barbecue a lehátky.

Děti

děstká postýlka na vyžádání.

Doporučení

Velmi příjemně a kompletně zařízené privátní vily 12 Island Villas doporučujeme pro klidnou relaxační dovolenou pro ty, kteří nehledají služby hotelových komplexů, v dosahu centra denního a nočního života letoviska Kolymbia. Ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.