Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Adriana Princess

Hotely na Rhodu: Adriana Princess *****

Středisko: Kiotari, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Adriana Princess

cca 100 m od písčito-oblázkové pláže (přístupné podchodem pod místní komunikací), moderní nově otevřený hotelový komplex Adriana Princess v jižní části ostrova, poklidném letoviku Kiotari.

Vybavení Adriana Princess

vstupní hala s recepcí, WiFi (1. půlhodina zdarma, dále zpoplatněno) , restaurace, á la carte restaurace, 4 bary (hlavní bar, u bazénu, na pláži a VIP), venkovní bazén - slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži (zdarma, k dispozici plážové osušky - při ztrátě karty k osuškám nebo poškození účtován poplatek), wellness spa centrum, tenis, aerobic, hřiště na mini-fotbal, stolní tenis, amfiteátr, konferenční místnost, minimarket, animační programy.

Ubytování v Adriana Princess

Hotel Adriana Princess nabízí moderně zařízené standardní pokoje s možností 1 přistýlky, koupelna a soc. zařízení (vysoušeč vlasů), klimatizace, velkoplošná SAT/TV, minibar, telefon, trezor (za poplatek), balkon/terasa; Honeymoon pokoje -  s privátním bazénem,; rodinné pokoje Family - ložnice oddělená od obývacího lounge se 2 sofa zašupovacími dveřmi; rodinné pokoje Family Superior - s privátním bazénem; Junior Suity - prostornější s obývací lounge, navíc v koupelně jacuzzi, župany/pantofle; Superior Junior Suity - s privátním bazénem.

Stravování

Dle ck, all inclusive

Pro děti

miniklub, dětské hřiště, děstký bazén, děstká postýlka, animační programy.

Doporučení

Nový moderní hotel Adriana Princess otevřený v létě 2012 v blízkosti krásné pláže na jihovýchodním pobřezí v letovisku Kiotari, s kvalitními službami a velmi příjemným ubytováním.

Poznámka

u večeře vyžadován dress-code.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.