Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aegean Blue Villas

Komplex privátních vilek Aegean Blue Villas s vlastním bazénem leží na ostrobě Rhodos na úpatí kopce a nabízí překrásným výhledem na moře, cca 900 m od pláže, cca 5 km od městečka Lindos, cca 10 min. chůze od centra vesničky Kalathos. Krásné příjemné vilky plnohodnotně nahradí zázemí domova během dovolené na krásném ostrově Rhodos, s překrásným výhledem na moře, ideální pro relaxační dovolenou stranou rušných letovisek, díky automobilu zahrnutému v ceně dostupnost po celém ostrově.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Aegean Blue Villas

Komplex privátních vilek Aegean Blue Villas s vlastním bazénem leží na ostrobě Rhodos na úpatí kopce a nabízí překrásným výhledem na moře, cca 900 m od pláže, cca 5 km od městečka Lindos, cca 10 min. chůze od centra vesničky Kalathos.

Pláž

Vilky Aegean Blue Villas leží cca 900 m od oblázkové pláže

Ubytování

vilky pro 4–5 os. (5. os. – na přistýlce v obývacím pokoji); obývací pokoj se SAT/TV, 2 koupelny se soc. zařízením – v přízemí a horním patře (s vanou/sprchou), 2 ložnice – s manželskou postelí a balkonem/terasou, druhá se 2 postelemi, plně vybavená kuchyňka (trouba, mikrovlnná troba, kombinovaná lednička s mrazničkou, pračka), privátní bazén s lehátky.

Doporučení pro hotel Aegean Blue Villas

Krásné příjemné vilky plnohodnotně nahradí zázemí domova během dovolené na krásném ostrově Rhodos, s překrásným výhledem na moře, ideální pro relaxační dovolenou stranou rušných letovisek, díky automobilu zahrnutému v ceně dostupnost po celém ostrově.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.