Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Afandou Beach

Hotely na Rhodu: Afandou Beach ***+

Středisko: Afandou, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Afandou Beach

Moderní rodinný hotel Afandou Beach zrekonstruovaný v roce 2007 se nachází na ostrově Rhodos v oblasti Afandou nedaleko vyhlášené stejnojmenné 3 km dlouhé pláže. Hotel, který obklopuje vkusně upravená zahrada, se sestává ze dvou obytných budov. V jedné z těchto budov je i recepce, obchůdky a bar a z přilehlé nové menší budovy ve které se nachází restaurace. U hotelu Afandou Beach je hostům k dispozici bazén, dětský bazén, tenis, volejbalový kurt atd. Hotel doporučujeme všem, kteří chtějí svou dovolenou strávit v příjemném a klidném prostředí s přátelskou atmosférou.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 350 m - vzdálenost od letiště 22 km - vzdálenost od centra 20 km (Rhodos) - nákupní možnosti 1 km (Afandou)

Ubytování v Afandou Beach:

- Přistýlky mohou být i formou rozkládacího gauče popř. palandy - centrální klimatizace (1.7. - 31.8., mimo toto období za poplatek) - telefon - televizor se satelitním příjmem - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor (za poplatek) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - bar, minimarket, zlatnictví - internetový koutek a WiFi připojení (za poplatek) - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén - dětské hřiště, miniklub - televizní místnost

Pláž u Afandou Beach:

- písčitá s oblázky, lehátka - slunečníky za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- 1 x za týden řecký večer - volejbal - hřiště na minifotbal - stolní tenis

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- internetové hry - biliár - tenisový kurt

Možnosti stravovování:

- All Inclusive 10:00 - 23:00. All inclusive se podává ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, kontinentální brzké a pozdní snídaně, lehké občerstvení během dne na hlavním baru nebo baru u bazénu, kávu nebo čaj a zákusek (16:00-17:00), neomezené množství místních rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.