Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Africa

Pětipatrový renovovaný hotel Africa se nachází na západní straně města Rhodos, jen 100 metrů od smíšené písčito-oblázkové pláže a 300 metrů od obchodního centra města. Asi 5 minut chůze od hotelu je autobusové nádraží, odkud jezdí autobusy do okolních letovisek Faliraki, Kalithei nebo Lindosu či dalších zajímavých míst na ostrově Rhodos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Africa, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Africa

Pětipatrový renovovaný hotel Africa se nachází na západní straně města Rhodos, jen 100 metrů od smíšené písčito-oblázkové pláže a 300 metrů od obchodního centra města. Asi 5 minut chůze od hotelu je autobusové nádraží, odkud jezdí autobusy do okolních letovisek Faliraki, Kalithei nebo Lindosu.

Vybavení

Kromě restaurace je klientům k dispozici místnost se satelitní televizí a terasa s krásným výhledem na moře.

Ubytování v hotelu Africa

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, televize, lednička, telefon, balkon. Pronájem trezoru a zapojení klimatizace za poplatek.

Stravování

Dle ck, snídaně formou bufetu.

Hotel Africa **  - pokoje

Dvoulůžkový pokoj.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisAfrica Hotel se nachází na západní straně města Rhodos. Necelý 1 km od hotelu spatříte Staré město, které je opevněné mohutnými středověkými...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.