Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aldemar Paradise Royal Mare

Luxusní hotelový komplex leží na ostrově Rhodos a skládá se z několika budov a ze dvou části Aldemar Royal Mare a Village, které spolu těsně sousedí. Každá z těchto částí má svoje restaurace se stejným sortimentem a službami. Komplex Aldemar Royal Mare leží u písčito oblázkové pláže a disponuje rozlehlou zahradou ve které se mimo jiné nachází sedm bazénů se sladkou i slanou vodou, skluzavka dlouhá 83m, několik restaurací, barů a snack barů. Lehátka a slunečníky jsou jak u bazénu tak i na pláži k dispozici zdarma, plážové osušky jsou k zapůjčení za zálohu. Hotel doporučujeme všem klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v příjemném prostředí se službami na dobré úrovni. Je vhodnou volbou i pro rodiny s dětmi a uspokojí i náročnější klienty.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Aldemar Paradise Royal Mare

Luxusní hotelový komplex Aldemar Paradise Royal Mare leží na ostrově Rhodos a skládá se z několika budov a ze dvou části Aldemar Royal Mare a Village, které spolu těsně sousedí. Každá z těchto částí má svoje restaurace se stejným sortimentem a službami. Komplex Aldemar Royal Mare leží u písčito oblázkové pláže a disponuje rozlehlou zahradou ve které se mimo jiné nachází sedm bazénů se sladkou i slanou vodou, skluzavka dlouhá 83m, několik restaurací, barů a snack barů. Lehátka a slunečníky jsou jak u bazénu tak i na pláži k dispozici zdarma, plážové osušky jsou k zapůjčení za zálohu. Hotel Aldemar Paradise Royal Mare doporučujeme všem klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v příjemném prostředí se službami na dobré úrovni. Je vhodnou volbou i pro rodiny s dětmi a uspokojí i náročnější klienty.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 20 km - vzdálenost od centra 6 km (Rhodos) - nákupní možnosti 100 m

Ubytování:

- centrálně řízená klimatizace (půlka června - půlka srpna) - televizor se satelitním příjmem - lednička, na vyžádání minibar (za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor (za poplatek), telefon - internetové připojení (za poplatek) - balkon nebo terasa Ubytování za příplatek - Superior - stejné vybavení jako standardní pokoj, při příjezdu láhev vína a ovoce, na pokoji je k dispozici župan a pantofle. Denně doplňována minerální voda na pokoji.

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - italská a čínská restaurace - řecká a francouzská restaurace s obsluhou - několik barů a snack barů - diskotéka (program jednou týdně) - nákupní arkáda, kadeřnictví - internetový koutek (za poplatek) - WiFi připojení v lobby (za poplatek) - konferenční místnost - 7 rozlehlých bazénů (sladkovodní i se slanou vodou, lehátka a slunečníky zdarma) - vyhřívaný krytý bazén, tobogán, 2 dětské bazény - miniklub (mini all inclusive pro děti v dopoledních i odpoledních hodinách, včetně nápojů i při zakoupení polopenze), dětské hřiště, hlídání dětí

Pláž:

- písčitá s oblázky, lehátka a slunečníky zdarma - plážové osušky k zapůjčení za zálohu

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- animační programy, večerní programy - 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek) - stolní tenis, minigolf, plážový volejbal - vodní pólo

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- fitness, herna, biliár - Wellness a SPA centrum - vodní sporty na pláži - 18-ti jamkové golfové hřiště (asi 10 km od hotelu)

Možnosti stravování

- All Inclusive: 10:00 - 01:00, all inclusive se podává ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, brzkou kontinentální snídani, během dne lehké občerstvení v některém z barů či snack barů, kávu nebo čaj a zákusky, zmrzlinu večeři v restauraci s obsluhou (po předchozí rezervaci), lehké noční občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních rozlévaných alkoholických nápojů. Na večeři může být vyžadováno formální oblečení.

Sport all inclusive

Tenis (noční osvětlení kurtů za poplatek), stolní tenis, minigolf, plážový volejbal a některé vodní sporty.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.