Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aldemar Paradise Village

Hotel situovaný na ostrově Rhodos přímo u písčité pláže tvoří dvoupatrové budovy umístěné v upravené zahradě plné exotických rostlin. Uvolněná atmosféra a dokonalý servis nabízí skvělou příležitost pro prožití opravdu bezstarostné dovolené. Paradise Village patří hotelovému řetězci Aldemar a hosté tak mohou využívat bohaté vybavení sousedního hotelu Paradise Royal Mare včetně animačních programů.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Aldemar Paradise Village

Hotel Aldemar Paradise Village situovaný přímo u písčité pláže tvoří dvoupatrové budovy umístěné v upravené zahradě plné exotických rostlin. Uvolněná atmosféra a dokonalý servis nabízí skvělou příležitost pro prožití opravdu bezstarostné dovolené. Paradise Village patří hotelovému řetězci Aldemar a hosté tak mohou využívat bohaté vybavení sousedního hotelu Paradise Royal Mare včetně animačních programů.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, několik sladkovodních bazénů a dětské bazény, u nichž jsou slunečníky s lehátky bez poplatku, stejně jako na pláži. Osušky k dispozici oproti malé záloze. Atrakcí nejen pro děti je 70 metrů dlouhá vodní skluzavka. K vybavení hotelu Aldemar Paradise Village patří restaurace, bary, internetový kout, kulečník, prodejna suvenýrů a minimarket. Pro sportovně založené klienty jsou tu tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, fitnesscentrum a několik hřišť. Vodní centrum na pláži nabízí řadu možností vodních sportů - vodní lyžování, šlapadla,kánoe a windsurfing. Animační tým připravuje po celý den sportovní turnaje a další zábavu. Bohatou nabídku sportovního vyžití doplňuje možnost golfu na 18jamkovém hřišti Afandou vzdáleném 10 kilometrů od hotelu.

Ubytování v hotelu Aldemar Paradise Village

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize s hudebními kanály, trezor, terasa nebo balkon. Klimatizace je zapojena od poloviny června do poloviny září.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně od 07.00 do 07.30 hodin formou kontinentálního bufetu, od 07.30 do 10.00 hodin formou bufetu v hlavní restauraci Byzantine. • Večeře od 18.30 do 21.15 hodin formou bufetu se saláty, teplými a studenými předkrmy, hlavními jídly, deserty, ovocem a zmrzlinou včetně nealkoholických nápojů, piva a místního vína. Třikrát týdně tematické večeře. • Dětské večeře od 18.30 do 20.00 hodin v hlavní restauraci. • Občerstvení od 10.00 do 17.00 hodin ve snack baru a restauraci Pergola – saláty, hamburgry, gyros, hranolky, čerstvé ovoce a zmrzlinu a nealkoholické nápoje, pivo a místní víno, kávu a alkoholické nápoje místní výroby. • Sendviče, pizzy, saláty, omelety, grilované kuře, deserty, výběr sýrů, zmrzlinu a nealkoholické nápoje, pivo a místní víno, kávu a alkoholické nápoje místní výroby od 10.00 do 17.00 hodin ve snack baru a restauraci Thalassa. • Tradiční řecké teplé a studené předkrmy, saláty a deserty a nápoje – řecké víno, místní pivo, ouzo, minerální vodu a nealkoholické nápoje od 12.00 do 16.00 hodin v řecké taverně Albatros. • Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v pool baru Delfinia od 10.00 do 18.00 hodin. • Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje, sendviče, toasty a čerstvé ovoce v beach baru Nautilus od 10.00 do 18.00 hodin. • Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo, koktejly a další alkoholické nápoje místní výroby v baru Eva od 17.00 do 01.00 hodin. • Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v baru Venus od 18.00 do 01.00 hodin. • V baru Venus od 22.30 do 00.30 hodin dva druhy sendvičů, dva druhy teplých snaků, ovoce, výběr sýrů, olivy a další drobné občerstvení. • Minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v Night Clubu Safari od 22.00 do 02.00 hodin. • Minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo, koktejly a další alkoholické nápoje místní výroby ve Fun Baru and Disco Nights od 20.00 do 23.00 hodin. • Po předchozí rezervaci večeře od 19.00 do 23.00 hodin v italské restauraci Pergola, čínské Golden Palm, řecké taverně Thalassa nebo francouzské à la carte restauraci Dionyssos.

Sport all inclusive

Tenis (noční osvětlení kurtů za poplatek), stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, některé vodní sporty.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.