Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amarylis Sun

Vilka Amarylis Sun je spolu s vilkou Amarylis studia umístěna v klidném prostředí zahrady jen pár metrů od písčito-oblázkové pláže letoviska Lardos na ostrově Rhodos. Vilky jsou dostatečně vzdáleny od místní komunikace, mají vlastní parkoviště a prostor s příjemným posezením. Obě vilky společně s vilkou majitele vytvářejí harmonický celek. Jsou oploceny a mají upravenou zahradu a cestu na pláž lemovanou květinami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha vilky Amarylis Sun:

Vilka Amarylis Sun je spolu s vilkou Amarylis studia umístěna v klidném prostředí zahrady jen pár metrů od písčito-oblázkové pláže. Vilky jsou dostatečně vzdáleny od místní komunikace, mají vlastní parkoviště a prostor s příjemným posezením. Obě vilky společně s vilkou majitele vytvářejí harmonický celek. Jsou oploceny a mají upravenou zahradu a cestu na pláž lemovanou květinami. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Centrum letoviska s obchody a tavernami je vzdáleno cca 3 minuty chůze.

Ubytování:

Ve vilce Amarylis Sun jsou studia pro 2 osoby (některá s možností přistýlky), apartmány s 1 ložnicí pro 3 osoby a apartmány s 1 ložnicí až pro 5 osob. Vilka prodělala celkovou rekonstrukci, jsou zde nové koupelny a nábytek. Ubytování je buď v přízemí nebo v 1. patře. Balkóny pokojů směřují do zeleně a k sousednímu hotelovému komplexu. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, malou kuchyňkou (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí, TV a klimatizací.

Hodnocení Amarylis Sun:

příjemné ubytování v klidném prostředí a v uzavřeném komorním objektu, který má vynikající přístup na pláž i do centra letoviska. Velkou výhodou je klimatizace v ceně. Vzdálenost od pláže: cca 95 m. Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Kapacita a stravování

2 - 5 lůžek vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Dimitra)

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.