Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Amathus Elite Suites

Hotely na Rhodu: Amathus Elite Suites *****

Středisko: Ixia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha Amathus Elite Suites

Amathus Elite Suites jsou součástí hotelového resortu Amathus Beach Hotels v letovisku Ixia. Je to klidnější a exkluzivní oddělená část resortu, kde se nacházejí pokoje typu Suite. I tato část je umístěna v rozlehlé klidné zahradě ve vzdálenosti cca 100 m od písčito-oblázkové pláže, která je oddělena místní komunikací s podchodem. Nejbližší obchůdky jsou cca 150 m, bary a restaurace cca 250 m. Zastávka autobusu je cca 400 m od hotelu, město Rhodos cca 4 km a letiště je cca 10 km.

Vybavenost komplexu Suite Amathus

Komplex pokojů typu Suite nabízí soukromou recepci s lobby, restauraci i krásný separátní bazén. Ostatní služby - směnárna, kavárna a několik barů, internetový koutek, minimarket, obchůdky, konferenční místnost, kadeřnictví, hotelový venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma), vnitřní vyhřívaný bazén, dětský bazén, dětské hřiště a dětský miniklub jsou v hlavní budově hotelu Amathus Beach.

Vybavení suit

Klimatizované luxusně zařízené pokoje typu Suite mají prostornou koupelnu s velkou vanou a s oddělenou sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar, miniledničku, kávový a čajový servis, bezpečnostní schránku a WI-Fi připojení. Skládají se z ložnice a obývací části s koutkem k posezení, kde je sofa a křeslo. Suite má prostornou terasu s dřevěnou podlahou, s židličkami, lehátky a stolkem.

Hotel Amathus Beach dále nabízí pokoje typu Suite se soukromým bazénkem nebo Suite se soukromým bazénkem a zahrádkou a pokoje typu Executive Suite se soukromým bazénkem s jacuzzi. Všechny pokoje typu Suite mají výhled na moře.

Stravování

dle CK, Se snídaní nebo možnost polopenze. Snídaně formou bufetu a oběd nebo večeře formou sevírovaného menu o několika chodech.

Sport a zábava

Hotel Amathus Beach pořádá různé denní i večerní animační programy v hlavní budově resortu Amathus Beach. Zdarma kulečník, fitness, sauna a stolní tenis. Za poplatek masáže, služby lázeňského centra, vodní lyže a windsurfing na pláži.

Pláž

Písčito-oblázková pláž je od komplexu hotelu Amathus Beach a Amathus Elite Suites vzdálená asi 100 metrů. Pláž je oddělená místní komunikací s podchodem. Je s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky zdarma. Sprchy na pláži.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.