Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Ampelia Beach

Hotely na Rhodu: Ampelia Beach ***

Středisko: Gennadi, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Ampelia Beach

Jednoduchý rodinně vedený malý hotel se 42 pokoji se nachází na klidném místě letoviska Gennadi; které je vyhlášené svou dlouhou písčito-oblázkovou pláží a klidnou typicky řeckou atmosférou. Hotel je vhodným místem pro milovníky windsurfingu; Prasonissi; je od hotelu vzdáleno pouze 25 km a pohodlně se tam dostanete linkovým autobusem; který jezdí 2x denně.

Vybavení hotelu Ampelia Beach

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu, Wi-Fi připojení (za poplatek), bazén, dětský bazén, dětské hřiště.

Vybavení pokojů

Individuálně ovladatelná klimatizace, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC), trezor na recepci (za poplatek), balkon.

Stravování

Dle CK. All Inclusive: 10:00–23:00; zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou bufetu; odpoledne lehké občerstvení; neomezené množství místních rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

Písčito-oblázková s pozvolným vstupem do moře.

 

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.