Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anastasia

Příjemná studia Anastasia nacházející se v malebném letovisku Stegna, pouhých 50 metrů od písečné pláže jsou  opečovávána svými majiteli, kteří vás zde mile rádi přivítají a udělají vše proto, aby jste se zde cítili jako doma. Studia jsou vhodná i pro dříve narozené klienty, kteří upřednostňují pobyt blízko pláže, v dosahu nákupních možností a přesto v klidném a romantickém letovisku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha domu Anastasia

Dvoupatrový dům se nachází v centru letoviska Stegna, v malebném zálivu, pouhých 50 m od písečné pláže, od které je oddělen málo frekventovanou místní komunikací. Rodinná studia jsou vedena pečlivými majiteli. Stegna je romantické místo s krásnou pláží olemovanou skalami a se spoustou typických řeckých taveren, obchůdků a s vlídnými obyvateli. Studia Anastasia doporučujeme nenáročným klientům, milovníkům přírody a všem, kteří rádi využijí svou dovolenou k relaxaci v malém letovisku.

Vybavení studií Anastasia

Dvoulůžková studia s možností přistýlky, sociální zařízení (WC, sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), TV (za poplatek), klimatizace, balkon nebo terasa.

Pláž

50 m, oblázkovo-písečná. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

Dle CK. Vlastní. Možnost dokoupení servírovaných kontinentálních snídaní.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.