Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anna

Jednoduchá studia Anna nacházející se v centru letoviska Pefki, 100 metrů od pláže jsou vhodná pro všechny věkové skupiny klientů, kteří nevyhledávají luxusní zázemí hotelů a upřednostňují ubytování s možností vlastního stravování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Anna

Jednoduše zařízená studia Anna, vhodná pro nenáročné klienty se nachází v borovicovém háji, v letovisku Pefki. V městečku najdete dlouhou pláž s lehátky a slunečníky, promenádu s bary, restauracemi a malebným přístavem.

Vybavení studií

Dvoulůžkové studio je vybaveno koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, TV, vysoušečem vlasů, klimatizací, kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou a balkonem. Možnost 1-2 přistýlek.

Stravování

Dle Ck, vlastní.

Pláž

Studia Anna se nachází v centru letoviska, 100 metrů od pláže.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.