Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aquamare

Čtyřhvězdičkový hotel Aquamare nacházející se v dobré dostupnosti krásného a historického města Rhodos a 100 m od oblázkové pláže zaujme klientelu všech věkových skupin nejen svojí polohou, ale i komfortním vybavením a dobrým servisem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman

Poloha hotelu Aquamare

Hotel Aquamare se nachází v blízkosti historického města Rhodos, 100 m od oblázkové pláže Elli Beach.

Vybavení hotelu Aquamare

V roce 2013 renovovaný hotel Aquamare disponuje 115 pokoji, které se rozprostírají na 6. podlažích. Vstupní hala s recepcí, výtah, společenská místnost, místnost pro uskladnění zavazadel, wi-fi v lobby k dispozici zdarma, restaurace, bar, kavárna, obchod se suvenýry. Prádelní servis. Ve venkovním areálu nechybí ani bazén s lehátky a slunečníky.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje A (1A/2A/3A): cca 16 m2, chladnička, klimatizace, trezor, sat. TV, telefon, sprcha, WC, fén a balkon.

Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 2A, bez určení polohy.

Apartmány B (2C) cca 30 m2, kombinace obývací ložnice, sedací kout, balkon a výhled na bazén, jinak stejné vybavení jako A2A. Rezervovatelné i s výhledem na moře B (2D).

Stravování

Dle CK. Možnost snídaní nebo polopenze.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.