Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Aquasol Sun Palace

Hotely na Rhodu: Aquasol Sun Palace ****

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Aquasol Sun Palace

nedávno renovovaný hotel, nedaleko centra Faliraki – s řadou obchůdků, restaurací, kaváren a barů.

Pláž

Hotel Aquasol Sun Palace je cca 300 m od písčité pláže.

Vybavení hotelu Aquasol Sun Palace

komplex hlavní budovy a bungalovů v zahradě, vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 bary (snack bar, u bazénu, vnitřní bar), bazén s oddělenou částí pro děti (slunečníky a lehátka zdarma), TV sál, směnárna, minimarket, internetový koutek, animační programy, tenis, minigolf, stoní tenis, kulečník.

Služby

internet, vodní sporty na pláži.

Ubytování v hotelu Aquasol Sun Palace

renovované klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), SAT/TV, miniledničkou, telefonem, trezorem (za poplatek), balkonem/terasou. Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti.

Děti

oddělená část bazénu, hřiště.

All inclusive

plná penze formou bufetu včetně nápojů místní výroby (rozlévané pivo, víno a nealkoholické nápoje), lehké občerstvení mezi 10.30–12.00, 15.00–18.30 a 22.00–23.00 hod., zmrzlina 10.00–22.00 hod., vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru 10.00–24.00 hod.

Doporučení

Aquasol Sun Palace je velmi příjemný hotelový komplex v dosahu jak pláže, tak rušného centra Faliraki, doporučujeme včasnou rezervaci.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.