Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Argiros vila

Vila Argiros je třípodlažní objekt s bazénem, barem a sluneční terasou v oblíbeném letovisku Faliraki na ostrově Rhodos. Písečná s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Základní popis vily Argiros

Vila Argiros je třípodlažní objekt s bazénem, barem a sluneční terasou v oblíbeném letovisku Faliraki na ostrově Rhodos.

Studia

2lůžková s možností přistýlky mají vlastní soc.zařízení se sprchou, kuchyňský kout vybavený nádobím, lednici, telefon, balkon nebo terasu. Klimatizace možná za příplatek. Trezor taktéž za příplatek.

Strava

Vlastní.

Pláž u vily Argiros

Písečná s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Možnost využití v bazénu, bar s televizí, kulečník, na pláži vodní sporty za poplatek a vyžití v živém letovisku Faliraki.

Názor CK

Vila Argiros je příjemné ubytování s rodinnou atmosférou, nedaleko centra letoviska.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.