Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atlantica Imperial Resort

Moderně postavený hotel Atlantica Imperial Resort v neoklasicistním stylu v roce 2002 tvoří hlavní budova a přilehlé bungalovy. Je obklopen překrásnou a rozlehlou zahradou s panoramatickým výhledem do přírodní zátoky letoviska Kolymbia na ostrov2 Rhodos. Hotel Atlantica Imperial Resort leží v klidném prostředí, přímo u krásné písečné pláže s drobnými kamínky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Atlantica Imperial Resort

moderně postavený hotel Atlantica Imperial Resort v neoklasicistním stylu v roce 2002 tvoří hlavní budova a přilehlé bungalovy. Je obklopen překrásnou a rozlehlou zahradou s panoramatickým výhledem do přírodní zátoky letoviska Kolymbia. Hotel Atlantica Imperial Resort leží v klidném prostředí, přímo u krásné písečné pláže s drobnými kamínky. Je vzdálen cca 200m od nákupního centra a cca 10m od zastávky autobusu, který zajišťuje pravidelné spojení s hlavním městem Rhodos a vyhledávaným letoviskem Lindos. Heslo hotelu je: „Tam, kde malé detaily dělají velký rozdíl“. I Vy se budete moci přesvědčit o velmi precizním provedení celé stavby s důrazem na skutečně každý detail.

Kapacita

v hotelu Atlantica Imperial Resort je celkem 262 pokojů (2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky). Jsou zde standardní pokoje a pokoje superior pro 2 - 3 osoby. Pokoje pro náročnější klientelu typu Delos superior a Imperial suites - vybavení a cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání. Standardní pokoje (v hlavní budově a v bungalovech) jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, centrální klimatizací (v provozu obvykle po celý den od června do září), fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, rádiem, balkónem nebo terasou s výhledem na moře nebo do zahrady. Výhled na moře je za poplatek. Pokoje typu superior (v hlavní budově a v bungalovech) jsou navíc vybaveny župany a bačkorami, rychlovarnou konvicí, ovocnou mísou a vínem na uvítanou, mini Hi-Fi systémem s CD přehrávačem - k dispozici na recepci. Výhled je na moře. Cenu těchto pokojů Vám rádi sdělíme na vyžádání. Dětská postýlka je v hotelu Atlantica Imperial Resort na vyžádání - zdarma. Trezor na pokoji (za poplatek cca 25€/týden). Minibar je možné dát do pokoje na vyžádání. Chladnička (za poplatek cca 20€/týden).

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, Piano bar s terasou, nekuřácká restaurace „Agora“ s terasou, kde jsou podávány snídaně, obědy a večeře; restaurace „Atlas“ s terasou s výběrem z jídelního lístku, kavárna, bar u bazénu, konferenční místnost, místnost s TV a video/DVD projekcí, knihovnička, mini market, obchod, zlatnictví, pronájem aut, zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz. popis). Snídaně i večeře - švédský stůl .

All inclusive

ALL INLCUSIVE ZAHRNUJE: - Snídaně (07:00 – 10:00 hodin), obědy (12:30 – 14:30 hodin) a večeře (19:00 – 21:30 hodin) formou švédského stolu. Nabídka zahrnuje též stravu pro vegetariány a bio potraviny. Předem je možné objednat (1 x za pobyt) večeři v hotelové restauraci a la carte. - Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy a další nápoje) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí víno, brandy, likéry a další destiláty) od 10:00 – 24:00 hodin - Lehké občerstvení a snacky (teplé) od 10:00 – 12:00 hodin a 15:00 – 18:00 hodin - Lehké občerstvení a snacky (studené) od 10:00 – 24:00 hodin - Odpolední filtrovanou kávu a čaj se sušenkami nebo koláčem od 16:30 – 17:30 hodin - V případě, že jsou hosté mimo hotel (účast na výletě, pronájem auta) je možné zajistit balíček (nutno nahlásit na recepci minimálně den předem do 18:00 hodin s uvedením čísla pokoje) - Fitcentrum, sauna (1 x za pobyt), stolní tenis, minifotbal, tenis - (nezahrnuje večerní osvětlení), šipky, boccia, příležitostně aerobik a vodní aerobik, venkovní jacuzzi, základy potápění, nemotorové vodní sporty (kánoe, šlapadla – limitováno použitím jednou denně/pokoj) - Rychlovarnou konvici na pokoji (instantní káva nebo čaj pravidelně doplňováno) - Plážové osušky (depozit) - malou chladničku na pokoji - Animační programy v průběhu dne - Některá zařízení a služby jsou závislé na počasí

Sport a zábava

laguna s bazénem, lehátka, ručníky a slunečníky u bazénu (zdarma), fitcentrum a jacuzzi (zdarma), sauna (za poplatek cca 10€/30 minut, cca 15€/hodina), masáže (za poplatek cca od 15 do 30€ - dle typu), tenisové kurty (zdarma, večerní osvětlení za poplatek cca 15€/hra), stolní tenis (zdarma), šipky (zdarma), bowling (zdarma), minifotbal (zdarma, večerní osvětlení - za poplatek cca 15€/hra), kulečník (za poplatek cca 3€/hra), úvodní lekce potápění v bazénu (zdarma). Pronájem kol (za poplatek). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 3€/den/osoba). Vodní sporty na pláži (za poplatek): např. kánoe, vodní lyžování, parasailing, vodní skútry aj. Hotel organizuje pro své hosty různé denní sportovní aktivity (aerobik, aqua aerobik aj.) a ve večerních hodinách pořádá společenské akce: vystoupení živé hudby, profesionální show a produkce, představení v Piano music baru.

Hlavní výhody hotelu Atlantica Imperial Resort

3 hlavní výhody hotelu: ideální poloha, nadstandardní služby, příjemné prostředí.

Web

Atlantica Imperial Resort

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.