Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Atrium Platinum Luxury Resort Hotel & Spa

Hotely na Rhodu: Atrium Platinum Luxury Resort Hotel & Spa *****

Středisko: Ixia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Atrium Platinum

Hotelový resort Atrium Platinum se nachází v letovisku Ixia na klidném místě cca 70 m od písčito-oblázové pláže (lehátka a slunečníky za poplatek, plážové osušky zdarma), s barovým servisem a sprchami, od které je oddělen místní komunikací s podchodem. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou cca 400 m a zastávka autobusu cca 70 m od hotelu. Do centra starobylého města Rhodos jsou to cca 3 km. Vzdálenost od letiště je cca 12 km.

Popis resortu Atrium Platinum

Luxusní hotelový komplex Atrium Platinum s překrásným výhledem na moře a zahradu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, pět restaurací, dva bary, kavárnu, internetový koutek, obchůdky, minimarket, konferenční prostory, bezpečností schránky, společenskou místnost, kadeřnictví, bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště a lázeňské centrum.

Ubytování

V hotelovém komplexu Atrium Platinum jsou tyto typy ubytování:

Junior suite Jsou stejně zařízené jako pokoje standardní, ale jsou prostornější a navíc mají koutek pro odpočinek. Některé mají navíc vlastní bazének.

Pokoje Deluxe Elegantně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou, sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar (za poplatek), bezpečnostní schránku, internetové připojení a balkon nebo terasu. Na vyžádání možno zajistit dětskou postýlku zdarma.

Pokoje Superior SUPERIOR SUITE: Je stejně vybaven jako junior suite, je však ještě prostornější a má navíc jednu oddělenou ložnici.

Rodinné pokoje FAMILY SUITE: Rodinný suite je stejně prostorný a vybavený jako superior suite, má dvě koupelny a vlastní bazének.

Sport a zábava

Hotel Atrium Platinum pro své hosty pořádá denní i večerní animační programy. Zdarma basketbal, šipky, fitness, stolní tenis, tenis a volejbal. Za poplatek kulečník, minigolf a služby lázeňského centra. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Letovisko Ixia je zvláště vhodné pro milovníky windsurfingu, vodních lyží a kitesurfingu.

Stravování

dle CK, Se snídaní nebo s polopenzí formou bufetu, možnost dětského menu.

Pláž

Hotelový resort Atrium Platinum se nachází v letovisku Ixia na klidném místě cca 70 m od písčito-oblázové pláže (lehátka a slunečníky za poplatek, plážové osušky zdarma), s barovým servisem a sprchami, od které je oddělen místní komunikací s podchodem. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.