Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Avra Beach 

Hotely na Rhodu: Avra Beach

Středisko: Ixia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha

Avra Beach je kompletně zrekonstruovaný hotel, který se nachází přímo na písčito-oblázkové pláži, v blízkosti centra letoviska Ixia, kde naleznete množství obchodů, taveren, marketů, restaurací a barů. 6 km od hlavního města Rhodos a 7 km od letiště. Přímo u hotelu je autobusová zastávka se spojením do hlavního města.

Stravování

All inclusive zahrnuje. Snídaně 7:00-9:30h, obědy 12:30-14:30h a večeře 19:21:30h podávané formou bufetu včetně nápojů. Od 10 do 24 hodin je klientům k dispozici lehké občerstvení, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby.

Ubytování v Avra Beach

Prostorné pokoje s přímým nebo bočním výhledem na moře, s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana,WC) , vysoušečem vlasů, centrální klimatizací zdarma, ledničkou, telefonem a TV. Možnost rodinných pokojů až pro čtyři osoby.

Doplňkový popis

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Disponují vanou, WC, individuální klimatizací (od 15.06. do 15.09. zdarma, jinak za poplatek), fénem, satelitní TV, telefonem, trezorem k pronajmutí, chladničkou a balkonem s bočním výhledem na moře. Rodinné pokoje (A2B/A3B): 2 místnosti s propojovacími dveřmi. S vanou, WC, individuální klimatizací (od 15.06. do 15.09. zdarma, jinak za poplatek), fénem, satelitní TV, telefonem, trezorem k pronajmutí, chladničkou a balkonem nebo terasou.

Vybavení

Hotel Avra Beach má k dispozici 129 pokojů a 95 rodinných pokojů, moderní vstupní halu s recepcí a posezením, hlavní restauraci s výhledem na krásnou zátoku, zahradu s fontánou, TV místnost, internet, hlavní bar, beach bar, rozsáhlý venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (slunečníky a lehátka zdarma), minimarket, tenis, beach volejbal, dětské hřiště, stolní tenis, šipky, biliárd, videohry, fitness, půjčovna kol a aut, animační večery 6x týdně, animační programy pro děti a dospělé.

Pláž

Hotel Avra Beach leží přímo u písčito-oblázkové pláže, možnost využití vodních sportů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Na pláži centrum vodních sportů.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 2x )
Je to normální běžné ubytování splňující očekávání
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 2x )
Ne
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 2x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 2x )
Normální
Kvalita vybavení pokojů byla ( 2x )
Normální
Stravování zde bylo ( 2x )
Normální, neurazilo, ale ani nenadchlo
Služby a personál ( 2x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 2x )
Nabídka nás příjemně překvapila
Je ubytování vhodné pro děti? ( 2x )
Ano
Vybavení pro děti ( 2x )
Hriště, Dětský klub, Dětské programy
Vybavení ubytování - je zde i ( 2x )
Bar, Terasa, Bazén, Whirlpool, Chladnička, Internet na recepci, Restaurace, Zahrada, Kadeřník
Nejbližší pláž ( 2x )
Normální pláž v letovisku
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 2x )
Ubytování je u pláže
Vstup do moře je zde ( 2x )
Pozvolný
Pláž je převážně ( 2x )
oblázková
Služby na pláži a její vybavení ( 2x )
Občerstvení, Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.