Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Belair Beach

Hotely na Rhodu: Belair Beach ***+

Středisko: Ixia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Belair Beach

Příjemný hotel rodinného typu Belair Beach se nachází v letovisku Ixia, pouhé 4 kilometry od hlavního města Rhodos, se kterým má pravidelné autobusové spojení. Centrum letoviska Ixia s obchody a tavernami leží v dosahu několika minut chůze. Od oblázkové pláže ho dělí silnice.

Vybavení

Velký sladkovodní bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky bez poplatku. Belair Beach je čtyřpatrový hotel se dvěma výtahy má restauraci, společenskou místnost s televizí a internetovým koutem, hernu, koktejl bar, minimarket, kadeřnictví a zlatnictví. Sportovně založení klienti mohou využít tenisové kurty, zahrát si minigolf a stolní tenis. Na hotelové pláži jsou dobré podmínky pro různé vodní sporty, zvláště windsurfing. Svým malým hostům nabízí hotel využití dětského bazénu a malého hřiště, dětské postýlky jsou poskytovány bez poplatku. Během sezony se pořádají zábavné večery.

Ubytování

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, televize a hudební kanál, lednička a balkon nebo terasa. Centrální klimatizace je v hotelu Belair Beach zapojena od 15.6. do 30.9. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.