Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Bella Vista studia

Hotely na Rhodu: Bella Vista studia **+

Středisko: Stegna, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha studií Bella Vista

Jednopatrová vilka Bella Vista je postavena ve svahu přímo nad pláží Stegna na okraji jihovýchodní části vesničky. Je obklopena krásnou udržovanou zahradou s krbem a prostorem na grilování. Na pláž i do centra vesničky se dostanete ani ne za 7 minut po cestě, která se svažuje přímo k moři.

Ubytování:

Nová modrobílá vilka Bella Vista má 2lůžková studia buď ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a sejfem (za příplatek). Studia mají pěkné terasy nebo balkóny a všechna mají výhled na moře.

Studia Bella Vista - hodnocení:

Velmi příjemné klidné prostředí s krásnou zahradou a dech beroucím panoramatickým výhledem na moře a na záliv s vesničkou. Vzdálenost od pláže: cca 350 m. Vzdálenost od centra: cca 350 - 400 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.