Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Blue Sea Beach Resort

Hotely na Rhodu: Blue Sea Beach Resort ****

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Blue Sea Beach Resort

Tento větší velmi pěkný a příjemný hotel Blue Sea Beach Resort se nachází přímo na dlouhé písečno-oblázkové pláži v blízkosti centra letoviska Faliraki, které nabízí množství obchůdků, minimarketů, taveren, restaurací, pizzerií, kaváren, lunapark, aquapark, asi 10 km od hlavního města Rhodos a 17km od letiště Diagoras. Autobusová zastávka 30m od hotelu.

Ubytování v Blue Sea Beach Resort

V hotelu jsou k dispozici moderně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana, WC), klimatizací (15. 6. – 30. 9. zdarma), TV, telefonem, lednicí, vysoušečem vlasů, připojením na internet. Možnost rodinných pokojů pro čtyři osoby na vyžádání. Pokoje s výhledem na moře na vyžádání.

Doplňující popis

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Velmi vkusně zařízené pokoje s klimatizací, chladničkou, telefonem, satelitní TV, fénem, vanou, sprchou, WC a balkonem. Dvoulůžkové pokoje (A2B): Stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A), ovšem balkon s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): Stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A), ovšem balkon s bočním výhledem na moře.

Kapacita

hotel Blue Sea Beach Resort má 311 pokojů (1-, 2 lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde jsou 4 lůžka nebo 3 pevná lůžka a jedna přistýlka. Tyto pokoje jsou obvykle v přízemí, mají výhled do vnitrozemí, nebo boční výhled na moře. Tyto pokoje jsou za příplatek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC, klimatizací (v provozu obvykle od 15.06. do 30.09.), fénem, telefonem, ledničkou, TV se satelitním příjmem, rádiem a balkónem. Některé pokoje mají výhled na okolní krajinu a hory, jiné na moře. Boční a přímý výhled na moře je za příplatek. Jednolůžkové pokoje nemají výhled na moře. Dětská postýlka na vyžádání - zdarma. Trezor na recepci (za poplatek cca 3,50€/den).

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Vybavení

K vybavení hotelu Blue Sea patří vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar, několik restaurací, taverna s typickou řeckou kuchyní, pool bar, internetová kavárna, směnárna, minimarket, diskoklub, animační programy, bazén venkovní i vnitřní, dětský bazén (lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma), hotelová zahrada. Hoteloví hosté mohou využít velké nabídky sportů – volejbal, fotbal, stolní tenis, squash, dále pak fitness, jacuzzi, masáže, sauna.

Doplňkový popis:

Blue Sea Beach Resort nabízí dva venkovní bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), vnitřní vyhřívaný bazén s dětským bazénem, miniclub pro děti ve věku 4 - 12 let, dětské hřiště, fitcentrum (za poplatek cca 8€/den), sauna (za poplatek - soukromá cca 15€/osoba/hodina nebo společná cca 5€/osoba/hodina), masáže, jaccuzi, stolní tenis - vratná záloha (cca 5€), tenis (za poplatek cca 8€/hodina a 2,50€/zapůjčení raket a míčků/osoba, cca 2,50€/osvětlení), squash (za poplatek cca 7€/30 minut, cca 2€/zapůjčení raket a míčku/osoba), basketbal, fotbalové hřiště, kulečník (za poplatek cca 3€/30 minut, 5€/hodina), elektrické hry (za poplatek). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 7€/set/den). Různé vodní sporty na pláži (za poplatek ringo, banana, banana-safari, vodní lyže, paragliding, aj. v cenách 10 - 30€). Hřiště na plážový volejbal. Hotel organizuje po celý den animační programy pro dospělé i děti, a pořádá společenské a zábavní večery.

Doplňkový popis II.

Ve velmi pěkné zahradě s udržovanou travnatou plochou jsou zasazeny dva velké sladkovodní bazény s pool barem, dětský bazén a lehátka se slunečníky, která jsou klientům k dispozici bez poplatku. K vybavení patří tenisové kurty s večerním osvětlením, kurty na squash, jacuzzi, sauna, vnitřní vyhřívaný bazén, stolní tenis a fitness centrum s možností masáží. K zábavě hostů nabízí hotel Blue Sea Beach Resort hernu s biliárem a elektronickými hrami. V rámci hotelu je i několik obchodů s atraktivním zbožím – zlatými šperky, kožichy a koženými výrobky. Na pláži lze využít hřiště na plážový volejbal a nabídku centra vodních sportů. Pravidelné animační programy včetně sportovních aktivit jako ranní lekce jógy a aquaaerobiku. Každý týden ukázky řeckých folklórních tanců s živou hudbou, v hlavní budově jsou organizovány večery s živou hudbou k tanci a poslechu.

Doporučení

Hotel Blue Sea je pro všechny, kteří mají rádi dobré služby, hezkou pláž a možnost nákupů či noční zábavy.

Pláž

Hotel Blue Sea leží přímo u písčité pláže, možnost využití vodních sportů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Hlavní výhody hotelu Blue Sea Beach Resort

3 hlavní výhody hotelu: ideální poloha, dobrá kuchyně, hezká pláž.

Web

Blue Sea Beach Resort

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.