Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Star

Poloha Hotel Blue Star na Rhodu se skládá z hlavní budovy s recepcí a několika přízemních a patrových domů, obklopených zelení. Stojí naproti hotelu Blue Sea, od kterého ho dělí silnice. Je situován v klidnější části letoviska Faliraki, asi 3 kilometry od jeho centra. Poblíž se nachází oblíbený vodní park.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Blue Star

Poloha Hotel Blue Star se skládá z hlavní budovy s recepcí a několika přízemních a patrových domů, obklopených zelení. Stojí naproti hotelu Blue Sea, od kterého ho dělí silnice. Je situován v klidnější části letoviska Faliraki, asi 3 kilometry od jeho centra. Poblíž se nachází oblíbený vodní park.

Vybavení

Hosté hotelu Blue Star mohou využívat veškeré vybavení a služby protějšího hotelu Blue Sea včetně venkovního a dětského bazénu a hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu jsou bez poplatku. Areál hotelu Blue Sea má všechny předpoklady pro strávení příjemné dovolené, zvláště pro klienty, kteří sportování považují za součást relaxace.

Ubytování v hotelu Blue Star

Klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, televize, lednička, telefon a balkon nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu včetně řeckých specialit a vegetariánského menu v hotelu Blue Sea Beach Resort.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.