Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Star

Poloha Hotel Blue Star na Rhodu se skládá z hlavní budovy s recepcí a několika přízemních a patrových domů, obklopených zelení. Stojí naproti hotelu Blue Sea, od kterého ho dělí silnice. Je situován v klidnější části letoviska Faliraki, asi 3 kilometry od jeho centra. Poblíž se nachází oblíbený vodní park.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Star, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Blue Star

Poloha Hotel Blue Star se skládá z hlavní budovy s recepcí a několika přízemních a patrových domů, obklopených zelení. Stojí naproti hotelu Blue Sea, od kterého ho dělí silnice. Je situován v klidnější části letoviska Faliraki, asi 3 kilometry od jeho centra. Poblíž se nachází oblíbený vodní park.

Vybavení

Hosté hotelu Blue Star mohou využívat veškeré vybavení a služby protějšího hotelu Blue Sea včetně venkovního a dětského bazénu a hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu jsou bez poplatku. Areál hotelu Blue Sea má všechny předpoklady pro strávení příjemné dovolené, zvláště pro klienty, kteří sportování považují za součást relaxace.

Ubytování v hotelu Blue Star

Klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, televize, lednička, telefon a balkon nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu včetně řeckých specialit a vegetariánského menu v hotelu Blue Sea Beach Resort.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.