Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Boutique 5

Hotel Boutique 5 nacházející se v klidném prostředí letoviska Kiotari, na jižním pobřeží ostrova Rhodos s vysoce kvalitními službami a luxusním ubytováním je skvělou volbou pro náročné klienty, kteří vyhledávají poklidnou, ničím nerušenou dovolenou v komorním zázemí luxusního hotelu s překrásným panoramatickým výhledem na moře. Každý detail v architektonickém zpracování, gurmánské zážitky, pestrá nabídka služeb skvělého spa centra - učiní z vaší dovolené neopakovatelný zážitek. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Boutique 5

Hotel Boutique 5 se nachází cca 50 m od soukromé písčito-oblázkové pláže (kandidující na označení "Modrou vlajkou"); v klidném prostředí letoviska Kiotari.

Vybavení hotelu Boutique 5

Recepce, lounge, restaurace (á la carte), 3 bary (u bazénu, u pláže, v lobby), 2 bazény (vnitřní, venkovní - slunečníky a lehátka zdarma, plážové osušky - zdarma), WiFi v celém areálu, tenisové kurty, minimarket, konferenční místnost (až 80 míst), parkoviště.

Vybavení pokojů

Luxusně zařízené pokoje Superior Deluxe s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů, přezůvkami & župany), trezorem (velikostí vhodný i pro uskladnění laptopu), klimatizací; WiFi i kabelové připojení, vybavení na přípravu espressa & cappuccina, minibar (naplnění za poplatek), širokoúhlá LED TV, i-Docking station (I-Phone, I-Pod), balkon/terasa;

Junior Suite s privátním bazénem; Superior Junior Suite s privátním bazénem - prostornější, velká terasa ve dřevě s posezením;

Mediterranean Suite s privátním bazénem - prostorné, jacuzzi v koupelně; Executive Suite s privátním bazénem - nejkomfortnější ubytování, oddělená obývací část, jacuzzi v koupelně, 2 x širokoúhlá LED TV.

Všechny pokoje s výhledem na moře.

Stravování

Dle CK. Snídaně bufetové + á la carte, večeře á la carte - za příplatek.

(u večeře vyžadován dress-code; k zachování dojmu "klidné dovolené" hotel žádá klienty o vypnutí vyzvánění u mobilních telefonů)

Služby za poplatek

Služby wellness & spa centra (posilovna, sauna, hammam, jacuzzi, masáže, kadeřnictví, jóga), osvětlení tenisových kurtů, půjčovna jízdních kol, aut, květinářství, zlatnictví, business centrum.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.