Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Calypso Beach

Krásný hotel Calypso Beach, ležící na ostrově Rhodos přímo na dlouhé písečné pláži, ocení především klienti, kteří chtějí využít kvalitních hotelových služeb, ale zároveň chtějí zažít strhující atmosféru barů, diskoték a nočního života v jednom z nejpopulárnějších letovisek ostrova.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Calypso Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Doporučení pro hotel Calypso Beach

Krásný hotel Calypso Beach ležící přímo na dlouhé písečné pláži ocení především klienti, kteří chtějí využít kvalitních hotelových služeb, ale zároveň chtějí zažít strhující atmosféru barů, diskoték a nočního života v jednom z nejpopulárnějších letovisek ostrova.

Poloha

Hotel Calypso Beach se nachází v klidné části letoviska Faliraki, cca 2 km od rušného centra, 12 km od hlavního města Rhodos, 20 km od letiště. Hotel leží přímo na dlouhé písečné pláži.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (v období 1.6.-30.9. zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, rádiem, trezorem (zdarma) a chladničkou.

Vybavení hotelu Calypso Beach

Vstupní hala s recepcí, směnárna, internetový koutek a Wi-Fi (za poplatek), hlavní restaurace, restaurace a la carte, bar, bar u bazénu, snack bar, členitý hlavní bazén (slunečníky, lehátka a osušky zdarma – výměna každé tři dny), dětský bazén, sauna, fitness, tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf, biliár, šipky, stolní tenis, šlapadla, kánoe, windsurfing, motorové vodní sporty, konferenční sál, dětské hřiště, miniklub pro děti od 4 do 12 let. Hotel pořádá rovněž animační programy a tématické večery.

Pláž

Krásná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Stravování

Dle ck, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:00 do 10:00 h, oběd od 12:30 do 14:30 h, večeře od 18:30 do 21:30 h ), občerstvení během dne ve snack baru (káva, čaj, moučníky, studené a teplé svačiny, zmrzlina) a neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech v době od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.