Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > D'Andrea Mare

Hotely na Rhodu: D'Andrea Mare ****

Středisko: Ixia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu D'Andrea Mare

Areál luxusního hotelu D'Andrea Mare leží na pobřeží Egejského moře přímo u krásné oblázkovo-písečné pláže. Možnosti nákupů a zábavy využijete v centru letoviska Ixia, které se nachází 5 minut chůze od hotelu. Do historického města Rhodos (9 km) se dostanete pohodlně místní autobusovou linkou nebo taxikem.

Ubytování

Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmány (dvě oddělené místnosti) mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, fén), telefon, SAT/TV, rádio, sadu na přípravu kávy nebo čaje, klimatizaci (15.6.–15.9.), lednici, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek (viz ceník).

Vybavení hotelu D'Andrea Mare

Hotel D'Andrea Mare je obklopen exotickou zahradou s palmami, v níž se nachází snack-bar, dětský bazén, bazén se skluzavkou a zajímavě řešený bazén s proudovými kanály. Hostům je k dispozici klimatizovaná vstupní hala s recepcí, bar u bazénu, restaurace, minimarket, TV místnost, výtah, terasa, stolní tenis, beachvolejbalový kurt; internet, billiard a videohry za poplatek. Pro Vaši relaxaci využijte vnitřní bazén, fitness centrum, jacuzzi, parní koupel; sauna a masáže za poplatek. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a miniklub. Animační programy pro děti i pro dospělé.

Stravování

Dle CK, All inclusive – snídaně formou bufetu (7:00–10:00), oběd formou bufetu (12:30–14:30), večeře formou bufetu (18:30–21:30), široká nabídka ze snack-baru v průběhu dne. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (10:00–23:00), odpolední čaj, zmrzlina.

Výhody

animační programy
blízkost historického města Rhodos

Poloha hotelu

Letovisko: Ixia
Vzdálenost od pláže: 0 m
Typ pláže: oblázkovo-písečná
Vzdálenost od letiště:  6 km

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.