Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dias

Hotel Dias, skládající se ze 2 třípatrových budov se studii, se nachází na ostrově Rhodos v oblasti Faliraki cca 800 m od centra a asi 13 km od letiště v Rhodu. Hotel Dias má i pokoje pro osoby na vozíku. 100 m od hotelu je zastávka autobusu se spojením do okolí. Pláž se nachází asi 800 metrů od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha hotelu Dias

Hotel Dias, skládající se ze 2 třípatrových budov se studii, se nachází v oblasti Faliraki cca 800 m od centra a asi 13 km od letiště v Rhodu. Hotel Dias má i pokoje pro osoby na vozíku. 100 m od hotelu je zastávka autobusu se spojením do okolí.

Ubytování

Hotel Dias nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, trezorem, ledničkou, kuchyňkou s vybavením a balkónem nebo terasou.

Vybavení hotelu Dias

recepce, TV místnost, internetový kout, restaurace, snack bar, bazén, videohry, kulečník.

Pláž:

cca 800 m od písčité pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, internet, trezor, klimatizace, kulečník.

Pro děti:

Hotel Dias nabízí dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování :

Dle CK, polopence, snídaně, Snídaně: servírované

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.