Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Ekateriny Hotel

Hotely na Rhodu: Ekateriny Hotel ***

Středisko: Kiotari, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Ekateriny

Hotel Ekateriny se nachází na klidnějším místě oblíbeného prázdninového letoviska Kiotari. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdálené cca 50 m a centrum letoviska Kiotari je cca 100 m od hotelu. Starobylé město Lindos je ve vzdálenosti cca 8 km a autobusová zastávka je přímo u hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 62 km.

Vybavení hotelu Ekateriny

Hotel se zahradou nabízí jednu restauraci a jeden bar, minimarket, obchůdky a pěkný bazén.

Vybavení pokojů

Apartmány pro 2-4 osoby Jsou stejně vybaveny jako pokoje standardní, jsou však prostornější a mají navíc vybavený kuchyňský koutek.

Studia pro 2-3 osoby Klimatizovaná studia mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), miniledničku, koutek pro posezení a balkon. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma.

Stravování

Dle CK. Snídaně nebo možnost polopenze formou bufetu.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a se sprchami je od hotelu vzdálena cca 300 m a je oddělena málo frekventovanou místní komunikací.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá jedenkrát v týdnu řecký večer a jedenkrát v týdnu karaoke, v hlavní sezoně program pro děti. Zdarma stolní tenis nebo za poplatek elektronické hry a masáže. Pro děti je zde dětské hřiště.

Hotel na internetu

www.ekaterini-hotel.com

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.