Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

El Vita studia

Apartmánový hotel El Vita má celkem 3 budovy, které jsou postaveny v zahradě na oploceném pozemku u letoviska Lardos na ostrově Rhodos. Uprostřed zahrady je nádherný bazén s dětským brouzdalištěm. Hotel El Vita je bezprostředně u krásné široké písčito-oblázkové pláže s možností pronájmu lehátek a slunečníků. Centrum letoviska Lothiariki s obchody a tavernami je vzdáleno cca 3 min. chůze.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili El Vita studia, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií El Vita:

Apartmánový hotel El Vita má celkem 3 budovy, které jsou postaveny v zahradě na oploceném pozemku. Uprostřed zahrady je nádherný bazén s dětským brouzdalištěm. Hotel El Vita je bezprostředně u krásné široké písčito-oblázkové pláže s možností pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek cca 7 EUR/set). Centrum letoviska Lothiariki s obchody a tavernami je vzdáleno cca 3 min. chůze.

Ubytování:

3lůžková studia jsou v 1., 2. nebo 3. patře. Jsou vybavena manželským lůžkem a dalším lůžkem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), topinkovačem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, dále sprchou nebo vanou, WC, a klimatizací (za příplatek). Prostorné balkóny směřují k moři nebo k bazénu a mají částečný výhled na moře. Další vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, venkovní bar na pláži, mini market, bazén se sladkou vodou a dětský bazén. V recepci si můžete pronajmout sejf nebo použít Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání.

Stravování:

v baru na pláži si můžete dát snídani a další občerstvení.

Hodnocení:

ubytování s rodinnou atmosférou v bezprostřední blízkosti pláže s možností stravování přímo v místě.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 25 m. Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Kapacita studií El Vita

2 - 3 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní (v hotelu) a večeří (taverna Dimitra)

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.