Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Esperos Village

Moderní pětihvězdičkový hotel Esperos Village přijímající výhradně dospělé klienty se nachází na vyvýšeném místě s pěkným výhledem do okolí, poblíž oblíbeného a živého letoviska Faliraki. Hotel je vhodný pro náročnější klienty, starší 16-ti let.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman

Poloha hotelu Esperos Village

Hotel ESperos Village skládající se z jednopatrových a dvoupatrových budov se nachází v oblíbeném letovisku Faliraki; na zeleném kopci s nádherným výhledem na moře a okolí. K dopravě na pláž a blízkého okolí je možné využít hotelový autobus. Hotel je vhodný především pro páry; které chtějí strávit dovolenou na klidném; elegantním a romantickém místě. Hotel neakceptuje rezervace pro děti mladší 16 let.

Vybavení hotelu Esperos Village

Vstupní hala s recepcí, restaurace, restaurace s obsluhou, bar; bar u bazénu, minimarket, internetový koutek a Wi-Fi připojení v lobby (za poplatek), 3 bazény.

Vybavení pokojů

Standardní pokoj:

Individuálně ovladatelná klimatizace, telefon, televizor se satelitním příjmem, lednička, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC), trezor, balkon nebo terasa.

Ubytování za příplatek

Apartmán – 2 oddělené ložnice

Stravování

Dle CK. Snídaně: formou bufetu.

Pláž

Písčitá s oblázky.

Sport a zábava

Večerní programy, 2 tenisové kurty, stolní tenis, fitness, sauna, vířivka, šipky.

Sport a zábava za příplatek

Kulečník, masáže, vodní sporty na pláži.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.