Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Rhodu: Evi ***

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Evi

hotelový areál Evi se nachází v klidném prostředí na okraji rozlehlého letoviska Faliraki, které je známým, oblíbeným a nejvíce vyhledávaným na ostrově.  Centrum letoviska je cca 5 minut chůze a jsou tu nevyčerpatelné možnosti denní i noční zábavy. Nechybí restaurace, taverny, kavárny, cukrárny, pekárny, bary, kluby, obchody s potravinami, suvenýry, je zde park s nejrůznějšími lákavými atrakcemi pro děti i adrenalinové sporty a zábava pro dospělé. Nechybí ani lékařské středisko a autobusová zastávka městské linky, která zajišťuje velmi frekventované spojení mezi jednotlivými letovisky a hlavním městem ostrova. Na okraji Faliráki, směrem k hlavnímu městu, je také velký vodní park s nejmodernějšími tobogány a skluzavkami pro děti i dospělé.

Kapacita

celý komplex Evi tvoří celkem 274 pokojů (2lůžkové s možností jedné přistýlky nebo pokoje pro rodiny se 2 přistýlkami), které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem na bázen, zahradu nebo vnitrozemí. Trezor na recepci (za poplatek cca 15€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Doplňkový popis

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Příjemně zařízené s telefonem, rádiem, klimatizací, chladničkou, dlažbou, vanou, sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Rodinné pokoje (A4B): 1 prostornější místnost, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/2AA). Rodinné pokoje (A4C): 2 místnosti, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Apartmány (B2A/B3A/B4A): 1 ložnice, kuchyňský koutek, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A).

Služby

recepce, vstupní hala s velkou TV se satelitním příjmem, zlatnictví, minimarket, vnitřní bar, restaurace, vnitřní a venkovní bar, snackbar, kavárna, velká zahrada, parkoviště.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na zahradě (zdarma) a na pláži (za poplatek cca 8€/set/den), dětské hřiště, hrací automaty (za poplatek cca 0,50€/hra), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), stolní tenis, plážový volejbal v hotelové zahradě s olivovníky, masáže (za poplatek - nutno se předem objednat). Různé vodní sporty na pláži - např. banana, vodní lyže, paragliding atd. (za poplatek).

Stravování v hotelu Evi

formou ALL INCLUSIVE (viz popis).

All inclusive

- Snídaně, obědy a večeře formou švédského stolu (snídaně od 07:00 – 10:00 hodin, obědy 12:30 – 14:00 hodin, večeře 18:30 – 21:30 hodin) - Neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů (voda, soda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva, čaj) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé, růžové a červené víno podávané po skleničkách, ouzo, brandy) od 10:00 – 24:00 hodin (za poplatek je možné objednat míchané koktejly a dovážené alkoholické nápoje zahraničních značek) - Lehké občerstvení a snacky od 11:00 – 12:30 hodin - Sušenky, koláče a zmrzlinu (kopečkovou) od 16:00 – 18:30 hodin

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na zahradě (zdarma) a na pláži (za poplatek cca 8€/set/den), dětské hřiště, hrací automaty (za poplatek cca 0,50€/hra), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), stolní tenis, plážový volejbal v hotelové zahradě s olivovníky, masáže (za poplatek - nutno se předem objednat). Různé vodní sporty na pláži - např. banana, vodní lyže, paragliding atd. (za poplatek).

Pláž u hotelu Evi

Nejbližší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, je ve vzdálenosti cca 650m podél polní cesty a přes silnici. Pláž s vodními atrakcemi je ve vzdálenosti cca 800m a je k dosažní přes silnici.

Hlavní výhody

3 hlavní výhody hotelu Evi: výhodná cena, velká zahrada s bazénem, velmi žádaný hotel.

Web

Hotel Evi

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Ubytování prima, ale pár drobností by se našlo
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Normální
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 1x )
Normální, neurazilo, ale ani nenadchlo
Služby a personál ( 1x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 1x )
Dobré vyžití i zábava
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení pro děti ( 1x )
Hriště, Dětský klub, Dětské programy
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Terasa, Zahrada, Bazén, Chladnička, Internet na recepci
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
10-15 minut
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Taverna, Vodní sporty a zábava, Slunečníky, Lehátka, Stromy / možnost stínu

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.