Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Rhodu: Fantasia ***

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Fantasia

Hotel Fantasia s rodinnou atmosférou se nachází cca 450 m od široké písčité pláže a prošel náročnou rekonstrukcí. Leží v klidné části rušného letoviska, hlavní nákupní třída je vzdálena cca 200 m. Nejbližší supermarket je 30 m a autobusová zastávka 100 m.

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování v hotelu Fantasia

pěkné a prostorné dvoulůžkové nebo třilůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, chladničkou, fénem, TV/SAT a balkónem. Klimatizace a bezpečnostní schránka za poplatek (7,- €/den a 3 €/den).

Vybavení a služby

Recepce, restaurace, bar s TV, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), pool bar, billiard, air – hokej, video hry, internet za poplatek, prádelna.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.