Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Rhodu: Fantasy ***+

Středisko: Kolymbia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu  Fantasy

Hotel Fantasy  se nachází v klidné oblasti, 500 m od centra Kolymbie, 1500 m od písečno-oblázkové pláže,  24 km od města Rhodos a 29 km od letiště. 150 m od hotelu se nachází zastávka autobusu. V centru Kolymbie najdete řecké taverny, bary a obchody.

Popis a vybavení hotelu Fantasy

Velmi příjemn hotel s přátelským personálem a rodinnou atmosférou se sestává z několika budov. Má k dispozici recepci, restauraci, tavernu, bar u bazénu, snack bar, internet (za poplatek), TV koutek, sejf (za poplatek), pronájem aut. V malé zahradě se nachází bazén s oddělenou částí pro děti, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů

V hotelu Fantasy jsou útulně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, televizí, lednicí, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Pláž

Písečno-oblázková pláž leží 1 500 m od hoteluFantasy, hotel zajišťuje dopravu na pláž (omezeně).

Sport a zábava

Venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, dětské hřiště, billiard (za poplatek). V centru Kolymbie najdete řecké taverny, bary, obchody. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Stravování

dle CK, All inclusive. All inclusive zahrnuje: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, (16:00 – 18:00) káva nebo čaj se zákuskem, (11:00 – 24:00) nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.