Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fantasy

Velmi pěkný hotel Fantasy s přátelským personálem a rodinnou atmosférou zaručuje strávení klidné rodinné dovolené. Nachází se asi 500 metrů od centra Kolymbie, kde najdete spoustu řeckých taveren, barů a obchodů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu  Fantasy

Hotel Fantasy  se nachází v klidné oblasti, 500 m od centra Kolymbie, 1500 m od písečno-oblázkové pláže,  24 km od města Rhodos a 29 km od letiště. 150 m od hotelu se nachází zastávka autobusu. V centru Kolymbie najdete řecké taverny, bary a obchody.

Popis a vybavení hotelu Fantasy

Velmi příjemn hotel s přátelským personálem a rodinnou atmosférou se sestává z několika budov. Má k dispozici recepci, restauraci, tavernu, bar u bazénu, snack bar, internet (za poplatek), TV koutek, sejf (za poplatek), pronájem aut. V malé zahradě se nachází bazén s oddělenou částí pro děti, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů

V hotelu Fantasy jsou útulně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, televizí, lednicí, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Pláž

Písečno-oblázková pláž leží 1 500 m od hoteluFantasy, hotel zajišťuje dopravu na pláž (omezeně).

Sport a zábava

Venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, dětské hřiště, billiard (za poplatek). V centru Kolymbie najdete řecké taverny, bary, obchody. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Stravování

dle CK, All inclusive. All inclusive zahrnuje: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, (16:00 – 18:00) káva nebo čaj se zákuskem, (11:00 – 24:00) nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od