Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Filerimos Village

Filerimos Village jeskvělý hotel pro klienty toužící po aktivní dovolené, ideální výchozí bod pro poznávání ostrova – jeho přírodních krás a historických památek. Je situován v rozlehlé romantické květinové zahradě mezi vesničkami Ialyssos a Kremasti na úpatí hor Filerimos. Hlavní město Rhodos je dosažitelné místní autobusovou dopravou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Filerimos Village

Hotel Filerimos Village je situován v rozlehlé romantické květinové zahradě mezi vesničkami Ialyssos a Kremasti na úpatí hor Filerimos v severozápadní části ostrova Rhodos. Vesničky jsou vzdáleny cca 2 km, letovisko Rhodos Town 8 km a jsou dosažitelné místní autobusovou dopravou, zastávka se nachází nedaleko od hotelu. Nejbližší restaurace a bary jsou vzdáleny 350 m.

Vybavenost hotelu

recepce, restaurace, bar, snack bar, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky, dětský bazén, bar u bazénu, dětské hřiště, WIFI připojení, trezor, směnárna, minimarket, půjčovna aut.

Vybavení pokojů

V hotelu Filerimos Village jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, telefon, klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa.

Stravování

dle CK, ALL INCLUSIVE (10:00-23:00) – snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, dopolední a odpolední občerstvení (teplé i studené snacky, káva, džusy, apod.), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Pláž

písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 500 m od hotelu Filerimos Village. Na pláži jsou k dispozici sprchy, plážový servis a vodní sporty (za polatek).

Sport a zábava

zdarma – animační a večerní programy, šipky, fotbal, basketbal, tenis, stolní tenis, volejbal, za poplatek – biliár, elektronické hry. Na pláži vodní sporty za poplatek

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.