Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Flora

Rodinný hotel Flora na ostrově Rhodos se skládá ze dvou budov, ve kterých jsou studia a z jedné menší budovy, kde se nachází recepce. K hotelu patří bazén, u kterého je bar a řecká taverna, která slouží zároveň jako restaurace pro hosty hotelu na snídaně a večeře. Široká pláž se nachází přímo u hotelu a lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Flora

Rodinný hotel Flora se skládá ze dvou budov, ve kterých jsou studia a z jedné menší budovy, kde se nachází recepce. K hotelu Flora patří bazén, u kterého je bar a řecká taverna, která slouží zároveň jako restaurace pro hosty hotelu na snídaně a večeře. Široká pláž se nachází přímo u hotelu a lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 50 km - vzdálenost od centra 55 km (Rhodos) - nákupní možnosti 8 km (Lindos)

Ubytování v hotelu Flora:

- klimatizace (za poplatek) - minibar - televize se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, WC) - trezor na recepci (za poplatek) - balkon

Zařízení:

- řecká taverna, bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - internetový koutek (za poplatek)

Pláž u hotelu Flora:

- písčito oblázková pláž - lehátka, slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.