Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Forum Beach

Příjemný hotelový komplex Forum beach leží přímo u písčito-oblázkové pláže v letovisku Ialyssos. Jeho výhodou je blízkost starobylého hlavního města Rhodos a také možnost využití služeb lázeňského centra Thalassa Forum Spa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Forum Beach

Hotelový komplex Forum Beach  se nachází u písčito-oblázkové pláže s příkrým vstupem do moře . Nejbližší taverny, bary a obchůdky jsou v blízkosti hotelu. Do městečka Ialyssos je to cca 1 km, do města Rhodos cca 8 km a na letiště cca 7 km.

Popis hotelu Forum Beach

Hotel Forum Beach s rodinnou atmosférou pro nenáročné klienty svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bary, minimarket, internetový koutek a WiFi (3 EUR/hod., 10 EUR/den, 50 EUR/týden), bezpečnostní schránky (za poplatek), dětský a venkovní bazén (lehátka, slunečníky a matrace zdarma) a vnitřní vyhřívaný bazén (v dubnu a říjnu). Oficiální kategorie hotelu je 4*. Vhodné oblečení do restaurace (ne plavky apod.).

Vybavení studií a apartmánů

Hotel Forum Beach disponuje studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 2-4 osoby.  Klimatizovaná studia (klimatizace je v provozu od 15. 6. do 15. 9.) se skládají z jedné obývací ložnice s kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí) a mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, TV (s místními programy), bezpečnostní schránku za poplatek a balkon nebo terasu. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Apartmány pro 2-4 osoby jsou stejně vybavené jako studia, mají však navíc jednu obývací ložnici.

Sport a zábava

Hotel Forum Beach  pořádá denní i večerní animační programy. Pro děti je zde menší dětské hřiště, dětský miniklub a dětské minidisco (v provozu od května do poloviny října). Zdarma stolní tenis, šipky, basketbal a plážový volejbal (v rámci animačního programu). Za poplatek kulečník, fitness (9 EUR), tenis, elektronické hry, tenis, minigolf a lázeňské centrum Thalassa Forum Spa (za poplatek od 1. 5. do 14. 10.).

Strava

dle CK, ALL INCLUSIVE Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (18.30–21.00) formou bufetu. Pánové musejí mít na večeři oblečené dlouhé kalhoty. Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00). Teplý snack, zmrzlina a ovoce (11.00–17.00). V plážovém baru: nealko nápoje, pivo a káva (11.00–16.00), v provozu v hlavní sezóně.

Pláž

Hotelový komplex Forum Beach se nachází u písčito-oblázkové pláže s příkrým vstupem do moře (lehátka a slunečníky na části pláže, která náleží klientům hotelu Forum Beach zdarma od 15.5 do 30.9 (osušky za zálohu).

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.