Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Forum Residence

Příjemný hotel Forum Residence se skládá ze dvou budov vzdálených od písčito-oblázkové pláže pouhých 100 metrů v letovisku Ialyssos. Hosté mohou za poplatek využívat služby v sesterském hotelu Forum Beach, kde se nacházejí Thalassa Forum Spa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Forum Residence

Hotel Forum Residence se nachází cca 100 m od písčito-oblázkové pláže se sprchami (lehátka a slunečníky za poplatek). Nejbližší taverny, restaurace a bary jsou vzdálené cca 100 m. Do městečka Ialyssos je to cca 900 m, do hlavního města Rhodos cca 8 km a na letiště cca 7 km.

Popis a vybavení hotelu

Hotel Forum Residence se skládá ze dvou budov oddělených malou místní komunikací a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, 2 restaurace a 2 bary, kavárnu, společenskou místnost, možnost pronájmu bezpečnostní schránky (za poplatek), internetový koutek, minimarket, bazén a bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Ubytování

Klimatizované apartmány pro 2 - 4 osoby (klimatizace je v provozu od 15. 6. do 15. 9.) se skládají z obývací ložnice s kuchyňským koutkem (lednička, vařič, základní nádobí) a další obývací ložnice a mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, TV s místními programy, bezpečnostní schránku a internetové připojení (za poplatek) a balkon nebo terasu. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Hotel Forum REsidence pro své hosty nabízí zdarma šipky. V sesterském hotelu Forum beach 4* vzdáleném cca 200 m se nachází Thalassa Forum Spa (sauna, masáže, krytý bazén, hydromasáže, hydroterapie, hammam) a tenis (vše za poplatek).

Strava

dle CK, ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–14.30) a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. Snack a zmrzlina během dne (11.00–17.00) v baru u bazénu. Pánové musejí mít na večeři oblečené dlouhé kalhoty. Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–17.30 a od 18.00–23.00) ve vybraných barech a restauracích.

Pláž

Hotel Forum Residence se nachází cca 100 m od písčito-oblázkové pláže se sprchami. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.