Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Sunrise

Jednodušší, ale útulný hotel Golden Sunrise se nachází v letovisku Gennadi, asi  600metrů od vyhlášené písčito-oblázkové pláže. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří dávají přednost ubytování v klidné lokalitě s dobrou dostupností nákupních možností a zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Sunrise, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Golden Sunrise

Jednoduchý rodinný hotel se nachází v letovisku Gennadi; 600 m od vyhlášené dlouhé písčito-oblázkové pláže. V letovisku s typicky řeckou atmosférou najdete supermarket; obchůdky a několik restaurací a barů. Hosté hotelu mohou během dne využívat služeb sesterského hotelu Ampelia Beach a to včetně občerstvení. Hotel je vhodný pro strávení dovolené v páru a také ho ocení klienti; kteří vyhledávají klidnější prostředí. Hotel je vhodný pro méně náročné klienty.

Vybavení hotelu Golden Sunrise

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu; minimarket, WiFi připojení (za poplatek), společenská místnost s TV, bazén, dětský bazén.

Vybavení pokojů

Individuálně ovladatelná klimatizace, trezor na recepci, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC), balkon.

Stravování

Dle CK.Soft All Inclusive: 10.00–23.00; zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou jednoduchého bufetu; odpoledne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

Písčito-oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.