Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Golden Sunrise

Hotely na Rhodu: Golden Sunrise ***

Středisko: Gennadi, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Golden Sunrise

Jednoduchý rodinný hotel se nachází v letovisku Gennadi; 600 m od vyhlášené dlouhé písčito-oblázkové pláže. V letovisku s typicky řeckou atmosférou najdete supermarket; obchůdky a několik restaurací a barů. Hosté hotelu mohou během dne využívat služeb sesterského hotelu Ampelia Beach a to včetně občerstvení. Hotel je vhodný pro strávení dovolené v páru a také ho ocení klienti; kteří vyhledávají klidnější prostředí. Hotel je vhodný pro méně náročné klienty.

Vybavení hotelu Golden Sunrise

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu; minimarket, WiFi připojení (za poplatek), společenská místnost s TV, bazén, dětský bazén.

Vybavení pokojů

Individuálně ovladatelná klimatizace, trezor na recepci, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC), balkon.

Stravování

Dle CK.Soft All Inclusive: 10.00–23.00; zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou jednoduchého bufetu; odpoledne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

Písčito-oblázková s pozvolným vstupem do moře.

 

 

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.