Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Sunrise

Jednodušší, ale útulný hotel Golden Sunrise se nachází v letovisku Gennadi, asi  600metrů od vyhlášené písčito-oblázkové pláže. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří dávají přednost ubytování v klidné lokalitě s dobrou dostupností nákupních možností a zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Golden Sunrise

Jednoduchý rodinný hotel se nachází v letovisku Gennadi; 600 m od vyhlášené dlouhé písčito-oblázkové pláže. V letovisku s typicky řeckou atmosférou najdete supermarket; obchůdky a několik restaurací a barů. Hosté hotelu mohou během dne využívat služeb sesterského hotelu Ampelia Beach a to včetně občerstvení. Hotel je vhodný pro strávení dovolené v páru a také ho ocení klienti; kteří vyhledávají klidnější prostředí. Hotel je vhodný pro méně náročné klienty.

Vybavení hotelu Golden Sunrise

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu; minimarket, WiFi připojení (za poplatek), společenská místnost s TV, bazén, dětský bazén.

Vybavení pokojů

Individuálně ovladatelná klimatizace, trezor na recepci, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC), balkon.

Stravování

Dle CK.Soft All Inclusive: 10.00–23.00; zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou jednoduchého bufetu; odpoledne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

Písčito-oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od