Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Rhodos Royal

Grecotel Rhodos Royal ve Faliraki se rozkládá u krásné smíšené písčité a oblázkové pláže, místy s kamenitým vstupem do vody. Budovy jsou rozmístěny ve velké udržované zahradě se zajímavou flórou. Spojení s 12 kilometrů vzdáleným hlavním městem zajišťuje místní autobusová doprava.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Rhodos Royal, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Grecotel Rhodos Royal

Grecotel Rhodos Royal ve Faliraki se rozkládá u krásné smíšené písčité a oblázkové pláže, místy s kamenitým vstupem do vody. Budovy jsou rozmístěny ve velké udržované zahradě se zajímavou flórou. Spojení s 12 kilometrů vzdáleným hlavním městem zajišťuje místní autobusová doprava.

Vybavení

V hotelu Grecotel Rhodos Royal je několik restaurací a snack barů, tři sladkovodní bazény, dětské brouzdaliště a vnitřní bazén, v zimních měsících vyhřívaný. Lehátka se slunečníky u bazénů i na pláži jsou poskytována bezplatně. Možnost půjčení plážových osušek oproti vratné záloze. V areálu je několik restaurací včetně asijské, obchody s atraktivním zbožím a kadeřnictví. Na pláži působí škola vodních sportů zaměřená na windsurfing a vodní lyžování. Hotel zajišťuje také ranní gymnastiku a vodní aerobik. K relaxaci lze využít saunu, masáže a napařovací koupele. Pro milovníky cyklistiky nabízí Grecotel Rhodos Royal půjčení kol a organizuje výlety do okolí. Příznivci golfu si mohou zahrát na známém 18jamkovém golfovém hřišti Afandou, vzdáleném 7 kilometrů. Prázdninovou atmosféru doplňuje nabídka animačního týmu, který připravuje mnoho programů včetně kulinářských lekcí zaměřených na řeckou kuchyni a výuky lidových tanců. Grecoland Club zajišťuje pestrý program pro děti. Večer se konají zábavné programy s hudbou a tancem.

Ubytování

Komfortně vybavené centrálně klimatizované dvoulůžkové, třílůžkové nebo rodinné pokoje, mramorová koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, lednička, satelitní televize, rádio, trezor, balkon nebo terasa. Propojené rodinné pokoje jsou situované v zadní části hotelu směrem na místní komunikaci.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou amerického bufetu včetně produktů zdravé výživy a tradičních bylinkových čajů od 07.15 do 10.00 hodin, pozdější kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin. • Obědy a večeře formou bohatého bufetu - předkrmy, polévky, hlavní jídla, saláty a výběr dezertů, nealkoholické nápoje, minerální voda, víno, pivo. • Obědy v hlavní restauraci od 12.30 do14.30 hodin, pro děti od 12.30 do 13.00 hodin. • Večeře pro děti od 18.00 do 20.00 hodin. • Večeře od 18.30 do 21.15 hodin v hlavní restauraci nebo od 19.00 do 22.00 hodin v restauraci s výběrem středomořských specialit po předchozí rezervaci, nealkoholické nápoje, minerální voda, víno, pivo. • Kávu, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno, zmrzlinu a alkoholické nápoje od 10.00 do 00.30 hodin u beach baru. • Kávu, nealkoholické nápoje a vodu od 10.00 do 18.00 hodin u pool baru. • Občerstvení formou různých druhů lehčích pokrmů od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin u beach baru. • Kávu a sušenky od 15.00 do 16.30 hodin u beach baru.

Sport all inclusive

Stolní tenis, hřiště pro plážový volejbal, fitness centrum, kánoe a šlapadla, windsurfing pro držitele licence.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu (vybrané zájezdy)

Transfer do/z hotelu Grecotel Rhodos Royal taxíkem.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.