Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Rhodos Royal

Grecotel Rhodos Royal ve Faliraki se rozkládá u krásné smíšené písčité a oblázkové pláže, místy s kamenitým vstupem do vody. Budovy jsou rozmístěny ve velké udržované zahradě se zajímavou flórou. Spojení s 12 kilometrů vzdáleným hlavním městem zajišťuje místní autobusová doprava.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Grecotel Rhodos Royal

Grecotel Rhodos Royal ve Faliraki se rozkládá u krásné smíšené písčité a oblázkové pláže, místy s kamenitým vstupem do vody. Budovy jsou rozmístěny ve velké udržované zahradě se zajímavou flórou. Spojení s 12 kilometrů vzdáleným hlavním městem zajišťuje místní autobusová doprava.

Vybavení

V hotelu Grecotel Rhodos Royal je několik restaurací a snack barů, tři sladkovodní bazény, dětské brouzdaliště a vnitřní bazén, v zimních měsících vyhřívaný. Lehátka se slunečníky u bazénů i na pláži jsou poskytována bezplatně. Možnost půjčení plážových osušek oproti vratné záloze. V areálu je několik restaurací včetně asijské, obchody s atraktivním zbožím a kadeřnictví. Na pláži působí škola vodních sportů zaměřená na windsurfing a vodní lyžování. Hotel zajišťuje také ranní gymnastiku a vodní aerobik. K relaxaci lze využít saunu, masáže a napařovací koupele. Pro milovníky cyklistiky nabízí Grecotel Rhodos Royal půjčení kol a organizuje výlety do okolí. Příznivci golfu si mohou zahrát na známém 18jamkovém golfovém hřišti Afandou, vzdáleném 7 kilometrů. Prázdninovou atmosféru doplňuje nabídka animačního týmu, který připravuje mnoho programů včetně kulinářských lekcí zaměřených na řeckou kuchyni a výuky lidových tanců. Grecoland Club zajišťuje pestrý program pro děti. Večer se konají zábavné programy s hudbou a tancem.

Ubytování

Komfortně vybavené centrálně klimatizované dvoulůžkové, třílůžkové nebo rodinné pokoje, mramorová koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, lednička, satelitní televize, rádio, trezor, balkon nebo terasa. Propojené rodinné pokoje jsou situované v zadní části hotelu směrem na místní komunikaci.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou amerického bufetu včetně produktů zdravé výživy a tradičních bylinkových čajů od 07.15 do 10.00 hodin, pozdější kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin. • Obědy a večeře formou bohatého bufetu - předkrmy, polévky, hlavní jídla, saláty a výběr dezertů, nealkoholické nápoje, minerální voda, víno, pivo. • Obědy v hlavní restauraci od 12.30 do14.30 hodin, pro děti od 12.30 do 13.00 hodin. • Večeře pro děti od 18.00 do 20.00 hodin. • Večeře od 18.30 do 21.15 hodin v hlavní restauraci nebo od 19.00 do 22.00 hodin v restauraci s výběrem středomořských specialit po předchozí rezervaci, nealkoholické nápoje, minerální voda, víno, pivo. • Kávu, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno, zmrzlinu a alkoholické nápoje od 10.00 do 00.30 hodin u beach baru. • Kávu, nealkoholické nápoje a vodu od 10.00 do 18.00 hodin u pool baru. • Občerstvení formou různých druhů lehčích pokrmů od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin u beach baru. • Kávu a sušenky od 15.00 do 16.30 hodin u beach baru.

Sport all inclusive

Stolní tenis, hřiště pro plážový volejbal, fitness centrum, kánoe a šlapadla, windsurfing pro držitele licence.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu (vybrané zájezdy)

Transfer do/z hotelu Grecotel Rhodos Royal taxíkem.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.