Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Rhodu: Hercules **+

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Hercules

Velmi oblíbený rodinný hotel Hercules je umístěný v pěkně udržované zahradě, v klidné části letoviska Faliraki. Hotel je situován cca 450 m od centra Faliraki, cca 400 m od nejbližší písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a cca 500 m od hotelu leží jediná nudistická pláž na ostrově.

Vybavenost hotelu

V hotelu Hercules najdete bazén, dětský bazén, společenskou místnost s SAT TV a pool bar.

Vybavení pokojů

Hotel Hercules disponuje 43 pokoji. Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou jednoduše zařízeny. Součástí každého pokoje je vlastní soc. zařízení, lednička, klimatizace (za poplatek dle CK) a balkon/terasa. Možnost pronájmu trezoru (za poplatek dle CK).

Stravování

dle CK, snídaně formou švédských stolů.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená od hotelu Hercules cca 400 m. Slunečníky a lehátka za poplatek. 500 metrů od hotelu Hercules jediná nudistická pláž na Rhodosu

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.