Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ialyssos Bay

Hotel Ialyssos Bay byl kompletně renovovaný v roce 2008. Skládá se z hlavní budovy a 5 budov s bungalovy. Nachází se v těsné blízkosti pláže v letovisku Ialyssos na ostrově Rhodos. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Ialyssos Bay

Hotel Ialyssos Bay byl kompletně renovovaný v roce 2008. Skládá se z hlavní budovy a 5 budov s bungalovy. Nachází  se v těsné blízkosti pláže v letovisku Ialyssos, 7 km od hlavního města Rhodos a 3 km od letiště.

Vybavení hotelu Ialyssos Bay

recepce, směnárna, půjčovna aut, kol a motorek, lékař na zavolání, internet, wi fi, restaurace, snack bar s velkou SAT TV, bazén, tenis, aerobik, mini golf, šipky, stolní tenis, kulečník (za poplatek), vodní sporty na pláži, animace (začátek srpna – konec září), občasné řecké večery, super market. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Ubytování

Hotel Ialyssos Bay nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s výhledem do zahrady/na bazén nebo výhledem na moře, dvoulůžkové bungalovy s možností 1 přistýlky s výhledem do zahrady, nadstandardní dvoulůžkové bungalovy až pro 4 osoby s výhledem do zahrady a Junior suity až pro 4 osoby s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, mini ledničkou, trezorem, SAT nebo kabelovou TV, telefonem a balkónem nebo terasou. Trezor, internet, wifi za poplatek.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Strava

dle CK, All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 21:00), občerstvení (10:30 – 12:00 a 16:30 – 17:30), odpolední káva (16:30 – 17:30), zmrzlina pro děti (16:30 – 17:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Pláž

Hotel Ialyssos Bay leží cca 50 m od pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.