Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ibiscus

Hotel Ibiscus leží v nejsevernější špičce ostrova na písčité centrální pláži Elli (Rhodos - Eli (jihovýchod)), od které je oddělen pouze pobřežní komunikací a na slavné pláži Mandraki jste asi za 5 minut pěšky. Rhodos - staré město vhodné ke krásné procházce, které je obehnáno hradbami,je vzdáleno cca 10 minut chůze.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Ibiscus

Hotel Ibiscus leží v nejsevernější špičce ostrova na písčité centrální pláži Elli (Rhodos - Eli (jihovýchod)), od které je oddělen pouze pobřežní komunikací a na slavné pláži Mandraki jste asi za 5 minut pěšky. Rhodos - staré město vhodné ke krásné procházce, které je obehnáno hradbami,je vzdáleno cca 10 minut chůze. Naleznete zde množství obchůdků, taveren, restaurací, kaváren, cukráren, diskoték a barů. Mezinárodní letiště Diagoras je 15 minut jízdy.

Stravování

Snídaně. Formou bufetu, možnost dokoupení obědů nebo večeří za příplatek.

Ubytování v Ibiscus

Moderně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha,WC), vysoušečem vlasů, trezorem, klimatizací a topením, SAT/TV, rádiem, telefonem, lednicí. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Ibiscus je hezky zařízený hotel s celkem 205 pokoji na 6 podlažích nabízí vstupní halu s prostornou recepcí, klimatizovanou nekuřáckou restauraci (červen až polovina září), výtahy a TV místnost. Z baru a terasy máte nádherný výhled na moře. K venkovnímu vybavení patří malý sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky (lehátka a slunečníky zdarma). Hotel leží blízko zábavního i historického centra a na centrální pláži je velká nabídka vodních sportů.

Doporučení

Hotel Ibiscus doporučujeme ke strávení aktivní dovolené. Leží zábavního i historického centra a na centrální pláži je velká nabídka vodních sportů.

Pláž

Hotel Ibiscus leží přes cestu asi 20m od písčité hlavní pláže (Středozemní moře) a asi 200 m od oblázkové pláže (Egejské moře). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.