Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ilios

Dvojlůžková studia domu Ilios jsou výbornou volbou pro klienty, kteří vyhledávají pobyt na klidném místě s dobrou dostupností centra s obchůdky a tavernami. Studia se nachází mezi vesničkami Pefki a Artemisio, asi 800 metrů od promenády a 300 metrů od místní pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Ilios

Moderní rodinná studia Ilios se nachází mezi dvěma obcemi Pefki a Artemisio. Jsou skvělým výchozím bodem pro poznávání i relaxační dovolenou. Jsou ideálním místem pro klienty, kteří chtějí utéct od hluku měst a shonu. V malé zelené oáze, která byla vytvořena s láskou, se budete cítit jako doma. Studia jsou postavena v tradičním řeckém stylu, každý pokoj je jiný a kombinací dřeva a moderních funkčních prvků vytváří pocit pohodlí a rodinné péče.

Vybavení domu Ilios

Dům disponuje bazénem s lehátky a slunečníky,  restaurací, kavárnou, barem s možností půjčení kol zdarma pro děti jsou zde houpačky, WIFI zdarma

Vybavení studií

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, klimatizace, TV, lednice, kuchyňka se základním vybavením, balkón nebo terasa. Možnost 1 přistýlky

Stravování

Dle CK, vlastní (možnost dokoupení snídaně či polopenze)

Pláž

300 metrů od studií

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.