Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Rhodu: Ilyssion ***

Středisko: Pefki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Ilyssion

zrekonstruovaný hotel Ilyssion s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí. Leží mezi letovisky Pefkos (ve vzdálenosti cca 800m), Lardos (ve vzdálenosti cca 4km) a vesničkou Lothiarika (vzdálena je cca 1km), kde jsou možnosti nákupů i občerstvení. Pěkná písčitá pláž je jen cca 80 metrů od hotelu, přímo před areálem (jen cca 30 metrů) je kamenitá pláž. V hotelových zahradách a prostorách jsou rozvěšeny klece s ptáčky, kteří svým zpěvem příjemně dokreslují prázdninovou atmosféru. Městkou autobusovou linkou je možné cestovat do hlavního města, LindosuLardosu.

Kapacita

hotelový areál Ilyssion tvoří hlavní dvoupodlažní budova a bloky jednopatrových budov. Celková kapacita komplexu Ilyssion je 101 pokoj (2lůžkové s možností jedné až dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, klimatizací (v ceně v červenci a v srpnu, vratná záloha za ovladač ke klimatizaci je cca 50€. Mimo toto období za poplatek cca 7,50€/den), chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na moře, do zahrady nebo do vnitrozemí. Trezor na recepci (za poplatek cca 15€/týden + vratný depozit cca 15€). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, směnárna, salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, 2 telefonní automaty, společenská místnost s TV se satelitním příjmem (vratná záloha na ovladač cca 50€), dětský koutek s TV a videem, minimarket, hlavní bar, snack bar, café bar, vnitřní restaurace s výhledem na moře, venkovní restaurace, bar u bazénu, speciální servis pro tělesně postižené, zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně - bufet, večeře se skládá z předkrmu (servírovaný), zeleninového bufetu (cca 15 druhů zeleniny), hlavní chod je servírovaný s výběrem ze 3 jídel a dezert je též servírován.

Sport a zábava

jeden bazén se sladkou a jeden bazén se slanou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, jacuzzi (za poplatek cca 1,50€/15 minut), slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6€/set/den), dětské hřiště, kulečník (za poplatek cca 1,50€/hra), šachy, tenis (za poplatek cca 7,50€/ hodina, v případě vlastních raket a míčku – zdarma), minigolf (za poplatek cca 7,50€/hodina). Hotel pro své hosty pořádá obvykle 1 x týdně zábavní večery (karaoke, barbecue, kabaret, kvízy, řecký večírek).

Hlavní výhody hotelu Ilyssion

3 hlavní výhody hotelu Ilyssion: ideální poloha, příjemná rodinná atmosféra, výhodná cena.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 2x )
Je to normální běžné ubytování splňující očekávání
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 2x )
Ne
Vybavení a služby byly ( 2x )
Normální
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 2x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 2x )
Normální
Stravování zde bylo ( 2x )
Normální, neurazilo, ale ani nenadchlo
Služby a personál ( 2x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 2x )
Nic moc
Je ubytování vhodné pro děti? ( 2x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 2x )
Ano
Vybavení pro děti ( 2x )
Hriště
Vybavení ubytování - je zde i ( 2x )
Bar, Terasa, Zahrada, Bazén, Chladnička, Internet na recepci, Internet na pokoji
Nejbližší pláž ( 2x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 2x )
Ubytování je u pláže
Vstup do moře je zde ( 2x )
Žebřík / schůdky, Pozvolný, vhodný i pro děti a neplavce
Pláž je převážně ( 2x )
smíšená
Služby na pláži a její vybavení ( 2x )
Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.