Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Irene Palace 

Hotely na Rhodu: Irene Palace

Středisko: Kolymbia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Irene Palace

Hotel Irene Palace leží na krásné dlouhé písčito- oblázkové pláži Afandou v klidné části letoviska Kolymbia ve vzdálenosti 25 km od města Rhodos a 25 km od starobylé vesničky Lindos. Pravidelné spojení s hlavním městem Rhodos a se starobylým městečkem Lindos zajišťují místní autobusové linky. Vzdálenost od letiště je cca 30 km.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu jsou podávány v hlavní hotelové restauraci. Možnost all inclusive stravování za příplatek.

Ubytování v Irene Palace

Příjemně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), ledničkou, SAT/TV, vysoušečem vlasů, telefonem, rádiem, klimatizací (1. 6.–15. 9. zdarma). Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Možnost až dvou přistýlek (2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí a dítě)

Vybavení

Součástí hotelového areálu Irene Palace je vstupní hala s recepcí, restaurace, piano bar, televizní a společenská místnost, výtah, kadeřnictví a minimarket. Na recepci je možnost pronajmutí trezoru. V krásné, udržované zahradě se nachází bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu, whirpool, dětské hřiště, minigolf a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Hotel nabízí sportovní aktivity: fitness, volejbal, fotbal a stolní tenis. Za poplatek je k dispozici tenisový kurt s pevným povrchem, sauna a vodní sporty na pláži. V hotelu jsou pořádány zábavné a sportovní animační programy, pro děti je k dispozici miniklub a speciální animační program (děti 4–12 let).

Doporučení

Kvalitní služby a kvalitní ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, kteří touží po nezapomenutelné dovolené.

Pláž

Hotel Irene Palace leží přímo na otevřené pláži, která patří k jedné z nejkrásnějších v okolí. Každý rok získává hotel modrou vlajku za čistotu pláže i vody.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 2x )
Je to normální běžné ubytování splňující očekávání
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 2x )
Ne
Vybavení a služby byly ( 2x )
Normální
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 2x )
Normální
Kvalita vybavení pokojů byla ( 2x )
Ucházející
Stravování zde bylo ( 2x )
Dobré a pestré
Služby a personál ( 2x )
Odpovídající charakteru ubytování
Zábava a animační programy ( 2x )
Nabídka nás příjemně překvapila
Je ubytování vhodné pro děti? ( 2x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 2x )
Ano
Nejbližší pláž ( 2x )
Normální pláž v letovisku
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 2x )
Ubytování je u pláže
Vstup do moře je zde ( 2x )
Pozvolný
Pláž je převážně ( 2x )
smíšená
Vybavení pro děti ( 1x )
Hriště, Hlídání, Dětský klub, Dětské programy
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Restaurace, Terasa, Zahrada, Bazén, Kadeřník, Chladnička, Internet na recepci
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Občerstvení, Slunečníky, Lehátka, Stromy / možnost stínu, Plavčík / dohled

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.