Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Kamari Beach

Hotely na Rhodu: Kamari Beach ***

Středisko: Lardos - středisko, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Kamari Beach

Hotel Kamari Beach sestávající z dvoupatrové hlavní budovy a patrových bungalovů rozmístěných v příjemné zahradě se nachází v jižní části ostrova cca 5 km od městečka Lindos. Hotel Kamari Beach  leží přímo u krásné široké písčito-oblázkové pláže (byla oceněna modrou vlajkou EU) a skládá se z hlavní budovy a bungalovů, které jsou obklopené zelení v prostorné zahradě. Centrum letoviska Lothiariki s obchody, tavernami a bary je vzdáleno cca 10 - 15 minut chůze, ale malý obchod je v bezprostřední blízkosti hotelu. Do staré vesnice Lardos je to 3,2 km. Poblíž hotelu je autobusová zastávka místní dopravy, která Vás doveze i do hlavního města Rhodos.

Pláž

Písečná pláž s drobnými oblázky je přímo před hotelem, přes cestu vedoucí pouze k hotelu Kamari Beach. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení hotelu Kamari Beach

Prostorná vstupní hala s recepcí, lobby bar, jídelna, bar u bazénu, bazén s terasou na opalování a dětskou částí. Nedaleko hotelu najdeme tavernu a menší supermarket.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací (v ceně v období 1.7.- 31.8., ostatní za poplatek), SAT-TV, telefonem a balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici za poplatek na recepci. Některé pokoje v hlavní budově Kamari Beach jsou umístěny v suterénu (terásky pod úrovní země).

Stravování

Dle zájezdu, v hotelové restauraci jsou podávány polopenze formou bufetu.

Hodnocení:

Hotel Kamari Beach je kvalitní ubytování za dobrou cenu, přímo na pláži a s vynikající stravou. Vzdálenost od pláže: cca 20 m. Vzdálenost od centra Lothiariki: cca 750 m.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Skvělé, k ubytování jsme neměli žádné výhrady
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 1x )
Dobré a pestré
Služby a personál ( 1x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 1x )
Žádné
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení pro děti ( 1x )
Hriště
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bazén, Internet na recepci
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
1-5 minut
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.