Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kolymbia Bay

Nově zrekonstruovaný hotel Kolymbia Bay tvoří tři budovy a je umístěn na ostrově Rhodos na klidném místě v letovisku Kolymbia, uprostřed pěkné zahrady, na dohled od krásné a rozlehlé písečno-oblázkové pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kolymbia Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Nově zrekonstruovaný hotel Kolymbia Bay tvoří tři budovy a je umístěn na ostrově Rhodos na klidném místě v letovisku Kolymbia, uprostřed pěkné zahrady, na dohled od krásné a rozlehlé písečno-oblázkové pláže. V hotelu Kolymbia Bay bude v 2010 nově působit český animační tým, který je připraven zpestřit dovolenou Vám i Vašim dětem různými sportovními, kulturními či výtvarnými aktivitami. Animační programy, skvělá poloha a výborný servis spolu s velmi příjemnou atmosférou hotelu Vám zajistí tu nejlepší dovolenou.

Pláž

100 m od písečno-oblázkové pláže (oddělené místní komunikací). Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, osušky zdarma.

Poloha

Hotelový komplex Kolymbia Bay se nachází přibližně 100 metrů od písečno-oblázkové pláže. Centrum letoviska Kolymbia s mnoha restauracemi, bary, tavernami a obchůdky je vzdáleno cca 500 m. Vzdálenost od letiště cca 25 km, od Faliraki 8 km a 20km od hlavního města Rhodos town. 100 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka.

Ubytování v hotelu Kolymbia Bay

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, mají balkon nebo terasu, vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, WC, fén, župan), klimatizaci (za poplatek), TV/SAT, telefon, trezor, ledničku a internetovou přípojku. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace s terasou, minimarket, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu, internet, stolní tenis, kulečník, malé fotbalové hřiště, multifunkční sportovní hřiště, fitness a SPA (1x za pobyt zdarma). Děti mohou v Kolymbia Bay využít miniklub s diskotékou a malé dětské hřiště. Animační programy pro děti i dospělé jsou v češtině.

Stravování

Dle zájezdů - možno All inclusive – snídaně (7.00–9.30), obědy (12.30–14.00) i večeře (18.30–21.00) jsou podávány formou bufetu. V rámci programu jsou v časech 10.00–19.00 a 21.00–24.00 nabízeny nápoje – čaj, káva, kapucino, nealkoholické nápoje, ledový čaj a alkoholické nápoje místní výroby a drobné občerstvení. Nealkoholické nápoje, víno a pivo jsou k dispozici i během času oběda i večeře.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.