Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kolymbia Bay

Nově zrekonstruovaný hotel Kolymbia Bay tvoří tři budovy a je umístěn na ostrově Rhodos na klidném místě v letovisku Kolymbia, uprostřed pěkné zahrady, na dohled od krásné a rozlehlé písečno-oblázkové pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Doporučení

Nově zrekonstruovaný hotel Kolymbia Bay tvoří tři budovy a je umístěn na ostrově Rhodos na klidném místě v letovisku Kolymbia, uprostřed pěkné zahrady, na dohled od krásné a rozlehlé písečno-oblázkové pláže. V hotelu Kolymbia Bay bude v 2010 nově působit český animační tým, který je připraven zpestřit dovolenou Vám i Vašim dětem různými sportovními, kulturními či výtvarnými aktivitami. Animační programy, skvělá poloha a výborný servis spolu s velmi příjemnou atmosférou hotelu Vám zajistí tu nejlepší dovolenou.

Pláž

100 m od písečno-oblázkové pláže (oddělené místní komunikací). Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, osušky zdarma.

Poloha

Hotelový komplex Kolymbia Bay se nachází přibližně 100 metrů od písečno-oblázkové pláže. Centrum letoviska Kolymbia s mnoha restauracemi, bary, tavernami a obchůdky je vzdáleno cca 500 m. Vzdálenost od letiště cca 25 km, od Faliraki 8 km a 20km od hlavního města Rhodos town. 100 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka.

Ubytování v hotelu Kolymbia Bay

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, mají balkon nebo terasu, vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, WC, fén, župan), klimatizaci (za poplatek), TV/SAT, telefon, trezor, ledničku a internetovou přípojku. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace s terasou, minimarket, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu, internet, stolní tenis, kulečník, malé fotbalové hřiště, multifunkční sportovní hřiště, fitness a SPA (1x za pobyt zdarma). Děti mohou v Kolymbia Bay využít miniklub s diskotékou a malé dětské hřiště. Animační programy pro děti i dospělé jsou v češtině.

Stravování

Dle zájezdů - možno All inclusive – snídaně (7.00–9.30), obědy (12.30–14.00) i večeře (18.30–21.00) jsou podávány formou bufetu. V rámci programu jsou v časech 10.00–19.00 a 21.00–24.00 nabízeny nápoje – čaj, káva, kapucino, nealkoholické nápoje, ledový čaj a alkoholické nápoje místní výroby a drobné občerstvení. Nealkoholické nápoje, víno a pivo jsou k dispozici i během času oběda i večeře.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.