Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kolymbia Bay Art

Hotel Kolymbia Bay Art**** leží cca 100 m od oblázkové a cca 250 m od písčité pláže. Další dlouhá písčitá pláž je cca 7 minut chůze od hotelu. Obchodní třída s obchůdky, tavernami, bary a restauracemi je vzdálena cca 10 minut chůze. Výhodná poloha mezi Rhodosem a Lindosem vytváří ideální podmínky pro podnikání výletů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Kolymbia Bay Art

Hotel Kolymbia Bay Art**** leží cca 100 m od oblázkové a cca 250 m od písčité pláže letoviska Kolymbia. Další dlouhá písčitá pláž je cca 7 minut chůze od hotelu. Obchodní třída s obchůdky, tavernami, bary a restauracemi je vzdálena cca 10 minut chůze. Výhodná poloha mezi Rhodosem a Lindosem vytváří ideální podmínky pro podnikání výletů. V blízkosti hotelu Kolymbia Bay Art je zastávka místního autobusu.Vysoký standard ubytování a filosofie „couples only“ jsou zárukou příjemné a ničím nerušené dovolené - tento hotel je totiž pouze pro dospělé.

Ubytování

STANDARD: dvoulůžkové pokoje v prvním patře orientované na moře, disponují terasou či balkonem, koupelnou s vanou a sprchou, klimatizací, televizí, rádiem, telefonem, internetem, trezorem, vysoušečem vlasů a chladničkou.

EXECUTIVE:  prostorné pokoje (28 m2 ) v „Executive“ kvalitě jsou situovay v přízemí. Mají koupelnu s vanou a sprchou, klimatizací, televizi, rádio, telefon, internet (zdarma/24 MB), trezor, vysoušečem vlasů a lednicí. V pokojích Executive je klientům navíc k dispozici obývací pokoj, domácí kino a jacuzzi.

Vybavení a služby hotelu Kolymbia Bay Art

Recepce, lobby, místnost na úschovu zavazadel před odjezdem, bazén, menší posilovna, welness (1 relaxační program zdarma a dále široká nabídka relaxačních programů a masáží za poplatek), pool bar – club (DJ každý večer), večerní animační programy, multifunkční hřiště, malé fotbalové hřiště, stolní tenis, billiard, minimarket.

Stravování

Dle ck a nabídky, možnost ULTRA ALL INCLUSIVE. Snídaně: 6:30 – 10:00, pozdní snídaně: 10:00 – 12:00 Oběd: 12:30 – 14:30 (v případě výletů hotel nabízí oběd s sebou) Večeře: 18:30 – 21:30 Všechna jídla jsou formou bufetu. Během dne (10:00 – 19:00 a 20:00 – 24:00) jsou také servírovány alkoholické (světové značky) i nealkoholické nápoje včetně koktejlů, káva, čaj, zmrzlina, sendviče atp. V rámci programu se mohou hosté zúčastnit action-cooking nebo tematických večerů (řecký, italský, mexický). Dále program zahrnuje jeden revitalizační program v Mini Spa („Royal Treatment“ – 60 min. parní lázeň a tropická sprcha) a možnost využívat posilovnu zdarma.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.