Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kolymbia Sky

V letovisku Kolymbia na Rhodu, 150 m od písčito-oblázkové pláže, jsou postavené nízké budovy hotelu Kolymbia Sky. Velmi oblíbený a žádaný hotel Kolymbia Sky s rodinnou atmosférou je obklopen pěknou zahradou a nachází se v klidné turistické oblasti letoviska Kolymbia, ve vzdálenosti cca 150m od nejbližší pláže s drobnými oblázky, která je k dosažení přes silnici.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Kolymbia Sky:

V letovisku Kolymbia, 150 m od písčito-oblázkové pláže, jsou postavené nízké budovy hotelu Kolymbia Sky. Velmi oblíbený a žádaný hotel Kolymbia Sky s rodinnou atmosférou je obklopen pěknou zahradou a nachází se v klidné turistické oblasti letoviska Kolymbia, ve vzdálenosti cca 150m od nejbližší pláže s drobnými oblázky, která je k dosažení přes silnici.

Centrum letoviska je vzdáleno cca 800m. Zde se nachází řada restaurací, taveren, barů, kaváren, cukráren, obchodů s potravinami a suvenýry, zlatnictví aj. Nedaleko hotelu je zastávka místního autobusu - od hotelu je pravidelné autobusové spojení do Rhodosu či Lindosu.

Vybavení / Sport / Zábava:

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), velké dětské hřiště, stolní tenis (zdarma), tenis (za poplatek cca 10€/hodina vč. zapůjčení raket a míčků). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 7 - 8€/set/den). Vodní sporty na pláži: (za poplatek - např. kánoe, šlapadla, vodní lyžování, plachtění, paragliding, windsurfing aj.).

Ubytování v Kolymbia Sky:

2-3 lůžkové pokoje na přízemí nebo na poschodí s balkónem nebo terasou a výhledem na bazén nebo do okolí. Některé z přízemních 4-lůžkových rodinných pokojů mají částečně oddělený prostor na spaní a terasu s výhledem do zahrady. Všechny pokoje mají koupelnu/WC, centrální klimatizaci (během hlavní sezóny) - individuálně regulovatelnou, telefon. Možnost pronajmutí ledničky a trezoru za příplatek, dětská postýlka na vyžá-dání zdarma.

Kapacita

v hotelu Kolymbia Sky je 112 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, rodinné pokoje pro 4 osoby, které tvoří 1 místnost se 2 pevnými lůžky a 2 přistýlkami nebo gaučem a terasou - tyto pokoje se nacházejí v přízemí budovy). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, klimatizací (v provozu obvykle od 15.06. do 15.09., od cca 15:00 - 17:30 a 22:30 - 05:30 hodin), telefonem, rádiem, balkónem či terasou. Pokoje mají výhled na bazén, zahradu, letovisko, hory, některé pokoje mají malý výhled směrem k moři. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Lednička (za poplatek cca 4€/den), trezor na recepci (za poplatek cca 13€/pobyt).

Stravování:

Polopenze formou bufetu. Hotel je právem hrdý na svého šéfkuchaře - i díky vynikající kuchyni je často hosty opětovně vyhledávaný. Denní obědové menu za dobré ceny v restauraci.

Hlavní výhody

3 hlavní výhody hotelu Kolymbia Sky: výhodná cena, rodinná atmosféra, příjemná zahrada s bazénem v klidném prostředí.

Náš názor na Kolymbia Sky:

Už po několik sezón opakovaná spokojenost našich klientů, příjemný personál, výborná kuchyně a polohav blízkosti pláže je zárukou strávení příjemné dovolené.

Další názory klientů:

"Krásný Rhodos" - chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou. Byli jsme moc spokojeni s ubytováním v hotelu Kolymbia Sky, se stravou, se službami - krásné výlety, služby delegáta. Ještě jednou díky a už teď se těšíme na další dovolenou příští rok, opět s Vaší cestovní kanceláří. Ivana Švecová a Pavel Štěpánek

"Pěkný zájezd" - ráda bych Vám poděkovala za pěkný zájezd na Rhodos, hotel Kolymbia Sky. Byli jsme velmi spokojeni se službami Vašeho delegáta. Ubytování v hotelu bylo příjemné, služby v hotelu dobré a jídlo velmi chutné. Líbila se nám nabídka výletů. Marie a Jiří Nekvapilovi

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od