Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Kostas studia

Hotely na Rhodu: Kostas studia

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha studií Kostas

Komplex studií Kostas (tvořen dvěma budovami a zahradou) leží v klidnější části oblíbeného letoviska Faliraki cca 150 m od centra s množstvím obchůdků, taveren a restaurací a cca 300 m od písečné pláže s jemnými kamínky. V blízkosti studií Kostas (u hotelu Fantazia) jsou k dispozici bazény (vstupné zdarma, podmínkou je konzumace kávy nebo nápoje, pokud je u bazénu bar).

Ubytování

Ubytování je ve studiích Kostas je zajištěno ve dvoulůžkových studiích s možností přistýlky vybavených kuchyňským koutem, soc. zařízením (sprcha, WC) a balkónem. Klimatizace za příplatek.

Strava

Dlke zájezdu, Vlastní, možnost dokoupení polopenzí formou buffetu na místě u delegáta (cena cca 15 Euro/os./den)

Pláž u studií Kostas

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře

Zábava

Vodní sporty, plážový volejbal, bungee-jumping, vodní lyžování, wind surfing, paragliding, banana a další), půjčoven automobilů, motocyklů, restaurací i tradičních taveren, obchůdků všeho druhu, zlatnictví, barů a diskoték, největší řecký Aquapark s množstvím bazénů, tobogánů a hydromasáží a také lunapark

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.