Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Rhodu: Ladiko ***

Středisko: Ladiko, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Ladiko

Tento menší rodinný hotel Ladiko skládající se z několika bungalovů v zahradě, nabízející pravou řeckou atmosféru, se nachází asi 200 m od pláže a 500 m od pláže Antonyho Quinna, která patří mezi nejvyhlášenější pláže na ostrově. Hotel Ladiko poskytuje jednodušší ubytování uprostřed zeleně mezi horami a je vhodným výchozím bodem i pro milovníky turistiky, rybaření či šnorchlování. Místní autobusová linka, která Vás zaveze do Rhodos nebo Faliraki jezdí od hotelu asi třikrát denně.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 200 m - vzdálenost od letiště 20 km - vzdálenost od centra 17 m (Rhodos) - nákupní možnosti 3 m (Faliraki)

Ubytování:

- centrální klimatizace (15.6. - 15.9., za poplatek) - lednička, trezor na recepci (za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, WC) ubytování za příplatek: Superior

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - bar, minimarket

Pláž u Ladiko:

- oblázková pláž, místy s kamennými platy - lehátka, slunečníky za poplatek

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- večer s živou hudbou - řeckou i mezinárodní (1x týdně), fitness, stolní tenis

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.